تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک تیم پرسپولیس گفت: بازی سختی با سپاهان داریم و تمام تلاشمان را می کنیم دست پر از اصفهان بازگردیم. امیدعالیشاه در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: نیمه دوم بازی با استقلال تیم روی غلطک افتاد و حتی می توانستیم دروازه استقلال را باز کنیم و گل ناپلئونی به ثمر برسانیم. وی افزود: […]

[ad_1]

عالیشاه

هافبک تیم پرسپولیس گفت: بازی سختی با سپاهان داریم و تمام تلاشمان را می کنیم دست پر از اصفهان بازگردیم.

امیدعالیشاه در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: نیمه دوم بازی با استقلال تیم روی غلطک افتاد و حتی می توانستیم دروازه استقلال را باز کنیم و گل ناپلئونی به ثمر برسانیم.

وی افزود: لیگ برتر با یکی دو بازی تمام نمی شود و در بازی های بعدی که پیش رو داریم ضعف هایمان را جبران می کنیم و از موقعیت هایمان بهترین استفاده را خواهیم کرد.

عالیشاه ادامه داد: من فکر می کنم هرچی که داشتیم در بازی با استقلال گذاشتیم و در نیمه دوم بازی، بدنمان ول کرد و توانستیم بازی را به دست بگیریم و سوار استقلال شویم و برای خودمان موقعیت ایجاد کنیم.

هافبک پرسپولیس گفت: استقلالی ها با توجه به موقعیتشان در جدول و مجموع امتیازاتشان بازی منطقی را انجام دادند و کاملا بسته بازی کردند و به نظرم یک امتیاز برای استقلال خیلی مفید بود و حتی شنیدم استقلالی ها یکدیگر را در آغوش گرفتند.

وی خاطرنشان کرد:بازی سختی با سپاهان در پیش داریم و این بازی از دربی سخت تر خواهد بود چون این بازی در اصفهان انجام می شود و تمام تلاشمان را می کنیم تا سه امتیاز بازی را بدست آورده و دست پر به تهران بازگردیم.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس