تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴
نامه هشت نماینده به آیت‌الله جنتی:

جمعی از نمایندگان مجلس در نامه به دبیرمحترم شورای نگهبان استدعا کردند که فارغ از تمایلات سیاسی نظارت کنندگان خدوم و محترم ترتیبی اتخاذ گردد تا الک ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزد‌ها به ویژه صاحبان پایگاه و جایگاه اجتماعی به کار گرفته شود.

به گزارش “گذارخبر”  جمعی از نمایندگان مجلس از جمله علیرضا محجوب٬ نادر قاضی‌پور٬ مسعود پزشکیان٬ الیاس نادران٬ غلامرضا مصباحی مقدم٬ احمد سالک و حمیدرضا فولادگر در نامه‌ای به آیت‌الله احمد جنتی، استدعا کردند که فارغ از تمایلات سیاسی نظارت کنندگان خدوم و محترم، ترتیبی اتخاذ شود تا الکِ ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزد‌ها به ویژه صاحبان پایگاه و جایگاه اجتماعی به کار گرفته شود تا ان‌شاءلله مجلسی در شأن و تراز نظام مستضعف‌گرای جمهوری اسلامی داشته باشیم.

متن نامه این نمایندگان به شرح ذیل است:

حضور محترم جناب آیت الله جنتی (زید عزه)
دبیر محترم شورای نگهبان

با قدردانی و تشکر از زحمات شبانه روزی اعضای محترم شورای نگهبان به ویژه آیت الله جنتی، احتراماً ضمن آرزوی توفیق روزافزون جنابعالی و کلیه دست اندرکاران آن نهاد در خدمت به نظام مقدس و خداقوت بابت تلاش طاقتفرسا جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه در ۷ اسفند سال جاری، به استحضار می‌رساند جنابعالی از زمره مسئولانی هستید که آفات رخنه فساد در بدنه تصمیم‌گیران نظام را با تمام وجود درک کرده‌اید و بار‌ها نسبت به نفوذ آزمندان و فاسدان در مناصب حکومتی هشدار داده‌اید.

متاسفانه سال هاست که به دلیل عافیت‌طلبی عده‌ای و عدم انجام صحیح تکلیف از سوی عده‌ای دیگر شاهد شیوع همه‌جانبه فساد در کشور هستیم. بی‌انضباطی مالی و فاصله گرفتن از معنویت با عنصر طمع ممزوج شده و با کمال تاسف فساد عریان‌تر از گذشته به صورت سیستمی بروز کرده است.

امروز به جای اینکه فرمایش حضرت امام (ره) را نصب‌العین قرار دهیم و نسل به نسل و سینه به سینه شرافت و اعتبار پیشتازان نهضت مقدس و جنگ فقر و غنا را محفوظ بداریم، در زرق و برق دنیا گرفتار آمده‌ایم و با دامن زدن آگاهانه به نزاع چپ و راست، اصلاح‌طلب و اصولگرا فضای سیاسی و اجتماعی کشور را به بیراهه سوق داده‌ایم.

اینکه در آستانه بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آن نهاد محترم، لازم دانستیم به عنوان وکلای ملت در راستای انجام تکلیف شرعی خویش تاکید کنیم که هیچ معروفی را اولی‌تر از غربالگری قوه مقننه از فساد و واکسینه کردن آن در برابر این بیماری مهلک نمی‌دانیم.

توجه به نگاه ژرف حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) آنجا که فرمودند: «این مجلس است که اساس یک کشور را به صلاح یا فساد می‌برد»، خواسته اصلی ماست و در این راستا استدعا داریم که فارغ از تمایلات سیاسی نظارت کنندگان خدوم و محترم ترتیبی اتخاذ شود تا الک ریز به جای پالایش سلایق سیاسی برای سرند عمل اقتصادی نامزد‌ها به ویژه صاحبان پایگاه و جایگاه اجتماعی به کار گرفته شود تا ان‌شاءالله مجلسی در شأن و تراز نظام مستضعف‌گرای جمهوری اسلامی داشته باشیم.

توجه جنابعالی را به دریافت‌کنندگان کارت‌های بهادار از معاون اول محبوس دولت قبل و قاضی معزول و غاصب مدیرعاملی سازمان تامین اجتماعی جلب می‌کنیم که نمونه‌ای از خروار است.

از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم که در ارتباط با مردم و رسیدگی به مشکلات آنان و حمایت از محرومان و مستضعفان ثابتقدم باشیم.
اللَّهُمَّ وَفِّقْنِی لِمَا تُحِبُّ وَتَرْضَى

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس