تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تکواندوکار وزن منهای ۵۸ کیلوگرم ایران بعد از شکست ناباورانه مقابل حریف مراکشی، گفت: خیلی بد بودم و خودم هم انتظار ارائه چنین مبارزه ضعیفی نداشتم. به گزارش ایسکانیوز، «فرزان عاشورزاده» در حالی که دو امتیاز از حریف مراکشی پبش بود در ثانیه پایانی نتیجه را واگذار کرد تا شوک بزرگی به کاروان ورزشی […]

[ad_1]

تکواندوکار وزن منهای ۵۸ کیلوگرم ایران بعد از شکست ناباورانه مقابل حریف مراکشی، گفت: خیلی بد بودم و خودم هم انتظار ارائه چنین مبارزه ضعیفی نداشتم.

به گزارش ایسکانیوز، «فرزان عاشورزاده» در حالی که دو امتیاز از حریف مراکشی پبش بود در ثانیه پایانی نتیجه را واگذار کرد تا شوک بزرگی به کاروان ورزشی ایران وارد کند.
وی پس از این شکست دور از انتظار، بیان داشت: پیش از این دو بار طعم تلخ شکست را چشیده و از آنها درس گرفته بودم، اما امروز برایم بسیار بد بود.
عاشورازده با تاکید بر اینکه شرمنده مردم ایران شده است، توضیح داد: مسئولیت این شکست با خودم است و فرد دیگه ای در آن نقش نداشت.
تکواندوکار وزن اول ایران، گفت: همه برای موفقیتم تلاش کرده بودند، اما خودم بسیار بد مبارزه کردم.
عاشورزاده تصریح کرد: در وقت دوم سه امتیاز کسب کرده و نمی دانم چرا در ادامه، مبارزه را رها کرده و این اتفاق برایم رخ داد. به هیچ عنوان فکر نمی کردم نماینده مراکش نتیجه را جبران کند.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس