تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بحث جمع‌بندی از عملکرد شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان مطرح است گفت: امیدواریم ظرف یکی دو هفته آینده این جمع‌بندی حاصل شده و چگونگی حضور خود را در انتخابات ۹۶ اعلام می‌کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف با […]

[ad_1]

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بحث جمع‌بندی از عملکرد شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان مطرح است گفت: امیدواریم ظرف یکی دو هفته آینده این جمع‌بندی حاصل شده و چگونگی حضور خود را در انتخابات ۹۶ اعلام می‌کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف با بیان این مطلب اظهار کرد: قطعاً در انتخابات اردیبهشت‌ماه باید حضور جدی و فعالی داشته باشیم ضمن اینکه مهم‌ترین مسئله تأکید بر حضور مردم است.

نماینده مردم تهران در مجلس در مورد تصمیم‌گیری برای کاندیداهای انتخاباتی نیز اظهار کرد: قاعدتاً وقتی شورای عالی سیاست‌گذاری تشکیل شد بر روی کاندیداها چه شورای شهر و چه ریاست جمهوری ان‌شاءالله تصمیم‌گیری می‌شود.

وی همچنین در مورد نحوه تعامل فراکسیون امید با فراکسیون مستقلین مجلس که به تازگی اعلام موجودیت کرده گفت: تا به حال که هیچ تعاملی با هم نداشته‌ایم یعنی بحثی یا تقاضایی مطرح نشده البته به طور طبیعی نمایندگان مجلس بایستی ارتباط داشته و همکاری کنند.

عارف در پایان اظهار کرد: اگر به صورت رسمی مد نظرتان باشد هیچ تعاملی نداشته‌ایم.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس