تاریخ انتشار: ۰۹ آبا ۱۳۹۴
عبدالله ناصري:

شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ازاین به بعد با ریاست آقای عارف جلسات خود را برگزار خواهد کرد.

به گزارش “گذارخبر” عبدالله ناصری،عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان در گفتگو با آریا دیدار عارف با رییس جمهور را طبیعی خواند و گفت:آقای عارف هر چند وقت یک بار با آقای روحانی دیدارهای برگزار می کند البته ما از اینکه این دیدارها در چارچوب شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان صورت گرفته باشد ،بی اطلاع هستیم.
وی تاکید کرد:شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ازاین به بعد با ریاست آقای عارف جلسات خود را برگزار خواهد کرد چراکه ریاست ایشان بر شورا مسجل و قطعی شده است لذا هر وقت صلاح بدانند جلسات را دنبال خواهند کرد.
این عضو شورای مشورتی درباره توافق اصلاح طلبان بر سر سهم ۳۰درصدی زنان در انتخابات نیز، گفت:شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان هنوز وارد مباحث مربوط به سهم زنان در انتخابات نشده است فعلا مهمترین برنامه ای که در دستور کار این شوراست شکل گیری شورای راهبردی انتخاباتی استانهاست تا این شوراها برنامه کاری خود را در ۲۳استان دیگر آغاز کنند .
وی اظهار داشت: زنان و جوانان قشر عظیمی از شهروندان هستند لذا باتوجه به گذشت چهار دهه از انقلاب این دو قشر همچنان حضور فعالی در انتخابات خواهند داشت و شورای هماهنگی برای آنها برنامه ریزی خواهد کرد .
ناصری گفت:همه احزاب عضو جبهه اصلاحات و احزاب مجوز گرفته و احزاب در شرف تاسیس نیز در شورای سیاستگذاری حضور فعالی خواهند داشت .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس