تاریخ انتشار: ۲۴ ارد ۱۳۹۴

دبیرجبهه اعتدالگرایان از سرلیستی محمدرضا عارف برای لیست انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان خبر داد و شعار انتخاباتی این دو تشکل سیاسی را «هم‌زبانان ملت و همدلان دولت» عنوان کرد. به گذارش گذارنیوز به نقل از فارس جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان هفته گذشته با محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در مورد دهمین دوره انتخابات […]

دبیرجبهه اعتدالگرایان از سرلیستی محمدرضا عارف برای لیست انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان خبر داد و شعار انتخاباتی این دو تشکل سیاسی را «هم‌زبانان ملت و همدلان دولت» عنوان کرد.

عارف

به گذارش گذارنیوز به نقل از فارس جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان هفته گذشته با محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در مورد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

جمشید ایرانی عضو جبهه اصلاح‌طلبان و دبیر جبهه اعتدالگرایان در گفت و گو با فارس از سرلیستی محمدرضا عارف در لیست جبهه اعتدالگرایان و اصلاح‌طلبان خبر داد و اظهار داشت: ما برای سرلیستی آقای عارف با آقایان ناطق نوری، رئیس دولت اصلاحات و آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی به مشورت نشسته‌ایم.

وی افزود: عارف امروز ناخدای کشتی اصلاح‌طلبان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است و هدف وی این است که مجلسی هماهنگ در جهت تقویت دولت یازدهم شکل دهیم.

وی شعار جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را «هم‌زبانان ملت و همدلان دولت» عنوان کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس