تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس فراکسیون امید با تاکید بر اینکه باید در نظام جمهوری اسلامی حرمت همه افراد به خصوص رییس جمهور رعایت شود گفت طبق قانون وظیفه دادستان ورود و برخورد با این موضوع است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی مجلس امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران در پاسخ […]

[ad_1]

رییس فراکسیون امید با تاکید بر اینکه باید در نظام جمهوری اسلامی حرمت همه افراد به خصوص رییس جمهور رعایت شود گفت طبق قانون وظیفه دادستان ورود و برخورد با این موضوع است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی مجلس امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی ، در مورد توهین به رییس جمهور گفت : ما از این موضوع گلایه داریم و از همه خواهش می‌کنیم که حرمت همه افراد رعایت شود، ما در یک کشور ارزشی و اسلامی هستیم و با توجه به وجود قوانین متقن اگر این توهین ها ادامه پیدا کند وظیفه دادستانی برخورد است.

وی با تاکید بر اینکه اهانت به رییس جمهور کار بدی است گفت خواهش ما این است که اگر این موضوع حل نشود دادستانی براساس وظیفه اش ورود پیدا کند.

رییس فراکسیون امید همچنین در مورد هدف برخی از تخریب دولت و کارشکنی در کار دولت گفت: همه باید به قانون عمل کنیم، حتی اگر آن قانون بر خلاف سلایق ما باشد اگر به قانون به خوبی عمل شود به نفع همه است، قطعا اگر همه پایبند اجرای قانون باشند این قبیل مسائل که هر روز در گوشه ای از کشور می‌بینیم کمرنگ و کمرنگ‌تر شده و از آن عبور می‌کنیم.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس