تاریخ انتشار: ۲۶ بهم ۱۳۹۴

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حصر باید رفع شود یا از طریق یک مرجع قانونی درباره آن تصمیم‌گیری شود، چراکه این موضع همیشگی ماست.

به گزارش “گذارنیوز” ، محمدرضا عارف که در دانشگاه امیرکبیر در جمع دانشجویان این دانشگاه سخن می‌گفت، در پاسخ به پرسش دانشجویی که در خصوص سکوت جریان اصلاح طلب در مقابل رد صلاحیت نوه امام و موضوع حصر می‌گفت، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم مسائل را از مراجع قانونی دنبال کنیم.

او افزود: این یک حقیقت است که از یک دوره‌ای به بعد زاویه‌ای بین جریان اصلاحات و بخش‌هایی از حاکمیت تحمیل شد و ما در اینجا نمی‌خواهیم بگوئیم در این پروسه خود ما چقدر مقصر بوده‌ایم، بلکه می‌خواهیم بگوییم استمرار این رویه به نفع مردم و کشور نیست. ما بخشی از نطامیم اما هر اتفاقی در نظام می‌افتد ما لزوما با آن موافق نیستیم.

عارف خاطرنشان کرد: ما لازم نمی‌دانیم کوچک‌ترین اقدامات انجام شده از طرف اصلاح‌طلبان برای رفع حصر رسانه‌ای شود، ضمن اینکه مواضع تند در مقابل حصر کمکی به رفع آن نکرده و به استمرار آن می‌انجامد.

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اضافه کرد: حصر باید رفع شود یا از طریق یک مرجع قانونی درباره آن تصمیم‌گیری شود، چراکه این موضع همیشگی ماست.

عارف تاکید کرد: لازم نیست با پیش‌کشیدن موضوع حصر در هر جایی به جذب جوانان بپردازیم، بلکه باید در این خصوص تصمیم اصولی گرفت.

او با بیان اینکه خدمات میرحسین موسوی و مهدی کروبی در این نظام بر هیچکس پوشیده نیست، گفت: مسئله حصر در نظام ما باید حل شود، شجاعانه عمل کردن در مجلس آینده وظیفه ماست و قول می‌دهیم وظایفمان را به درستی انجام دهیم.

ادامه دارد …

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس