تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کشور سودان ششمین مبدأ کالاهای وارداتی به ایران در یکی از روزهای پایانی مردادماه است. به گزارش اقتصادنیوز، کشورهای چین، امارات متحده عربی، کره، آلمان، ترکیه، سودان، انگلستان، ایتالیا، فرانسه، سوئد و هند اولین کشورهای مبدأ عمده واردات ایران در روز ۳۰ مردادماه سال جاری هستند. در این روز ایران معادل پنج میلیون […]

[ad_1]


کشور سودان ششمین مبدأ کالاهای وارداتی به ایران در یکی از روزهای پایانی مردادماه است.

به گزارش اقتصادنیوز، کشورهای چین، امارات متحده عربی، کره، آلمان، ترکیه، سودان، انگلستان، ایتالیا، فرانسه، سوئد و هند اولین کشورهای مبدأ عمده واردات ایران در روز ۳۰ مردادماه سال جاری هستند.

در این روز ایران معادل پنج میلیون و ۶۸۲ هزار دلار کالا از سودان وارد کرده است. ارزش کل واردات ایران از این کشور از ابتدای سال جاری تا ۳۰ مردادماه نیز به مبلغی معادل پنج میلیون و ۸۰۹ هزار دلار می‌رسد.

اقلام وارداتی ایران از سودان در سال ۹۴ عبارتند از: «دانه کنجد حتی خردشده»، «منشور، آیئینه و سایر عناصر اپتیکی، از هر ماده، سوارنشده غیر از آنهایی که شیشه‌ای بوده و به طریقه اپتیکی کار نشده باشند»، «خازن‌های ثابت برای مدارهای ۵۰ یا ۶۰ هرتز» و «کتاب، بروشور، جزوه و مطبوعات چاپ‌شده که در جای دیگر گفته نشده».

اقتصادنیوز شکل زیر را بر اساس داده‌های ارائه شده در سامانه گزارش‌های روزانه گمرک ایران تهیه کرده است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس