تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که برای پیگیری بحث پسابرجام و دیدارهایی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته است، گفت: هواپیما و بانک دو مساله ای هستند که پیگیر حل مشکل آن هستیم. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ظریف گفت: هواپیما یکی از مسایل مهم بود که با […]

[ad_1]

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که برای پیگیری بحث پسابرجام و دیدارهایی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته است، گفت: هواپیما و بانک دو مساله ای هستند که پیگیر حل مشکل آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ظریف گفت: هواپیما یکی از مسایل مهم بود که با پیگیری که صورت گرفت مرحله اولیه تصمیم و اجازه خزانه داری آمریکا صادر شد. ظریف از صدور مجوز خرید هشتاد و هشت هواپیمای بوئینگ درخواستی ایران خبر داد و گفت:در باره ایرباس هم از صد و هجده ایرباس مجوز خرید هفده فروند آن صادر شده است.

وزیر امور خارجه کشورمان در باره بانک ها هم گفت: ما فشار زیادی هم در جلسه ای که در حاشیه نشست پنج بعلاوه یک با امریکایی ها داشتیم و هم در خود جلسه پنج بعلاوه یک بر ضرورت یک اقدام  تاکید شد تا این فصای روانی شکسته شود و پیام های غلط از طرف خزانه داری آمریکا داده نشود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس