تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه کشورمان توسعه روابط اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان را مستلزم افزایش همکاری های بانکی دانست و تاکید کرد: برای توسعه روابط بانکی مشکلی وجود ندارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، محمدجواد ظریف امروز -شنبه- در دیدار «اغراز احمد چودری» قائم مقام […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه کشورمان توسعه روابط اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان را مستلزم افزایش همکاری های بانکی دانست و تاکید کرد: برای توسعه روابط بانکی مشکلی وجود ندارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، محمدجواد ظریف امروز -شنبه- در دیدار «اغراز احمد چودری» قائم مقام وزیر خارجه پاکستان با بیان این مطلب افزود:بانک های پاکستانی قادرند بدون هیچ دغدغه ای همکاری های خود را تسریع کنند.
ظریف همچنین در این دیدار با اشاره به روابط خوب ایران و پاکستان بر توسعه بیش از پیش مناسبات دو کشور در تمام زمینه ها، به ویژه اقتصادی تاکید کرد.
وزیر امور خارجه همچنین با اشاره به لزوم مبارزه با تروریسم و افراط گرایی از داعش و القاعده در منطقه به عنوان خطر مشترک برای دو کشور نامید.

احمد چودری قائم مقام وزارت خارجه پاکستان با اشاره به اهمیت روابط پاکستان و جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: روابط دو کشور در تمام زمینه هادر حال توسعه است و شرکت های پاکستانی علاقمند به همکاری با همتایان ایرانی خود هستند.
او گفت: افزایش همکاری در زمینه اقتصادی برای پاکستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس