تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه گفت: این کار توهین به وزارت خارجه نیست توهین به نظام است که ادعا کنیم ما به خاطر نگرانی خارجی ها مسوولین خود را عوض کنیم. به گزارش خبرنگار ایسکانیوز محمدجواد ظریف در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱مهرماه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال کریمی قدوسی گفت: در مورد تغییر […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه گفت: این کار توهین به وزارت خارجه نیست توهین به نظام است که ادعا کنیم ما به خاطر نگرانی خارجی ها مسوولین خود را عوض کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز محمدجواد ظریف در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱مهرماه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال کریمی قدوسی گفت: در مورد تغییر برادر بزرگوارم جناب آقای امیرعبداللهیان در وزارت خارجه کمترین تغییر صورت گرفته و به دلیل این که همکاران وزارت خارجه را بزرگترین سرمایه می‌دانم؛ کلیه همکاران ما در جهت منافع ملی حرکت می‌کنند و چرخش نیرو در وزارت خارجه یک واقعیت بدیهی است.

وی ادامه داد: قرار بود سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مهم عمان، که برای ما اهمیت استراتِزیک دارد، اما ایشان به دلیل مشکلات خانوادگی تصمیم گرفتند که به ماموریت نروند و ما پذیرفتیم از ایشان به عنوان معاون وزیر استفاده کنیم.

وی افزود: این کار توهین به وزارت خارجه نیست توهین به نظام است که ادعا کنیم ما به خاطر نگرانی خارجی ها مسوولین خود را عوض کنیم.

خبر در حال تکمیل است/

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس