تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان فردا جمعه به ترکیه سفر می کند و در این سفر با مقامات بلندپایه این کشور دیدار و گفت وگو خواهد کرد. به گزارش ایسکانیوز بهرام قاسمی، سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه اظهار داشت: ظریف به […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان فردا جمعه به ترکیه سفر می کند و در این سفر با مقامات بلندپایه این کشور دیدار و گفت وگو خواهد کرد.

به گزارش ایسکانیوز بهرام قاسمی، سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه اظهار داشت: ظریف به دعوت همتای خود مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه جمهوری ترکیه فردا برای دیداری رسمی به آنکارا سفر خواهد نمود.
وی همچنین اضافه کرد: وزیر امور خارجه کشورمان در این سفر علاوه بر دیدار و مذاکره با وزیرخارجه جمهوری ترکیه با دیگر مقامات عالیه این کشور نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد.
در این سفر که اولین سفر یک مقام عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران به ترکیه بعد از کودتای نافرجام اخیر این کشور است، قرار است پیرامون روابط دوجانبه، اخرین تحولات منطقه ای و مسایل بین المللی مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس