تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴

برخی می گفتند تحریم کاغذ پاره است و حالا که نیز مشخص شده است کاغذ پاره نیست می گویند چرا همه تحریم ها را یکجا لغو نمی کنند. به گزارش گذارنیوز  مسعود پزشکیان ،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد بهترین وزیر در دولت یازدهم  گفت:فکر می کنم موفقیت وزارت خارجه و وزیر خارجه […]

برخی می گفتند تحریم کاغذ پاره است و حالا که نیز مشخص شده است کاغذ پاره نیست می گویند چرا همه تحریم ها را یکجا لغو نمی کنند.

پزشکیان

به گزارش گذارنیوز  مسعود پزشکیان ،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد بهترین وزیر در دولت یازدهم  گفت:فکر می کنم موفقیت وزارت خارجه و وزیر خارجه از سایر وزارتخانه ها بالاتر بوده است زیرا جوی علیه ما در دنیا درست شده بود که آقای ظریف و مجموعه وزارت خارجه توانستند آن جو را بهم بزنند، دنیا علیه ما بسیج شده بود و در هرجایی علیه ما رای می دادند ودر این دوسال نه تنها علیه ما رای صادری نشده است بلکه تلاش می کنند که اگر به جایی رسید آنها نیز همکاری کنند.
وی اظهار داشت: در واقع آقای ظریف و تیم اش توانست آمریکا و متحدانش را منزوی تر کند ،درگذشته ما کاری کرده بودیم که همه علیه ما متحد شده بودند و پشت سرهم قطعنامه و مصوبه صادر کردند و برخی نیز می گفتند کاغذ پاره است و حالا که نیز مشخص شده است کاغذ پاره نیست می گویند چرا همه تحریم ها را یکجا لغو نمی کنند.
نماینده مردم تبریز در مجلس بیان کرد:در حال حاضر نیز افرادی که علیه دولت و آقای ظریف حرف می زنند به این علت است که موفقیت آنها را دیده اند و به همین دلیل نیز علیه آنها هجمه راه انداخته‌اند و الا اگر موفق نبودند با آنها کار نداشتند.
وی در مورد موفقترین وزرا در دولت نهم و دهم نیز گفت: تصور می کنم زمان دولت احمدی نژاد همه تصمیم ها را خود احمدی نژاد می گرفت و وزرا هیچ کاره بودند.  هر جا که خود ریس دولت تصمیم می گرفت دیگر وزرا حرفی برای گفتن نداشتند و با تصمیم احمدی نژاد این وزرا یا رد می شدند یا تایید می شدند و یا تقویت و تضعیف می شدند .
این نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: در واقع اگر وزیر به احمدی نژاد نزدیک بود پشتیبانی می گرفت و اگر هم نبود که رد می شد ،در دولت گذشته بحث این بود که باید قانون اجرایی می شد ریس دولتی که می گوید من قوانین را قبول ندارم هرکاری کند دیگر خوب نیست زیرا قانون را قبول ندارد و کار خوب و بد در این زمینه دیگر معنی ندارد ،هیچ دولتی حق ندارد بگوید قانون را قبول ندارم ،هدفمندی را خلاف قانون اجرایی کرد و اگر مجلس مجلسی بود که می توانست از حق خودش دفاع کند باید همان موقع که دولت تخلف می کرد یا رای عدم کفایت می داد و یا اینکه دولت را مکلف به اجرا میکرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس