تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمدجواد ظریف در راس یک هیات بلندپایه سیاسی صبح امروز (۱۳ شهریورماه) تهران را به مقصد سمرقند در ازبکستان ترک کرد تا در مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور فقید این کشور شرکت کند. اسلام کریم‌اف به گزارش اقتصادنیوز، در پی درگذشت اسلام کریم‌اف، رئیس‌جمهور ازبکستان، محمدجواد ظریف صبح امروز در راس یک هیات بلندپایه سیاسی برای […]

[ad_1]


محمدجواد ظریف در راس یک هیات بلندپایه سیاسی صبح امروز (۱۳ شهریورماه) تهران را به مقصد سمرقند در ازبکستان ترک کرد تا در مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور فقید این کشور شرکت کند.

اسلام کریم‌اف

اسلام کریم‌اف

به گزارش اقتصادنیوز، در پی درگذشت اسلام کریم‌اف، رئیس‌جمهور ازبکستان، محمدجواد ظریف صبح امروز در راس یک هیات بلندپایه سیاسی برای شرکت در مراسم خاکسپاری کریم‌اف راهی سمرقند شد.

محمدجواد ظریف به نمایندگی از سوی دولت و مردم ایران با حضور در این مراسم، مراتب تسلیت و همدردی دولت و مردم کشورمان را به دولت، مردم و خانواده رئیس‌جمهور فقید ازبکستان ابراز خواهد کرد.

قرار است تعدادی از مقامات بلندپایه سایر کشورها به خصوص کشورهای همسایه نیز در این مراسم حضور پیدا کنند.

بر اساس این گزارش، شب گذشته نیز حسن روحانی در پیامی به نعمت‌الله یولداشف، کفیل ریاست جمهوری ازبکستان، درگذشت رئیس جمهور فقید این کشور را به وی، دولت و ملت دوست، ازبکستان تسلیت گفت.

متن پیام رئیس‌جمهور ایران به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای نعمت‌الله یولداشف، کفیل محترم ریاست جمهوری ازبکستان

درگذشت جناب آقای اسلام کریم‌اف، رئیس جمهور فقید ازبکستان را به جنابعالی، خانواده محترم آن مرحوم و دولت و ملت دوست، ازبکستان تسلیت عرض می‌نمایم. برای آن مرحوم، آمرزش الهی، برای دولت، موفقیت، و برای ملت کشور دوست، ازبکستان، بهروزی و سعادت از بارگاه خداوند متعال مسألت می‌دارم.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس