تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه کشورمان، در ضیافت شام هتل ناسیونال پایتخت کوبا شرکت کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ “محمدجواد ظریف” وزیر خارجه کشورمان، یکشنبه شب در ضیافت شامی که به افتخار حضور هیأت ایرانی در هتل ناسیونال در پایتخت کوبا برگزار شده بود، حضور یافت. وی در سخنانی، اظهار داشت: […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه کشورمان، در ضیافت شام هتل ناسیونال پایتخت کوبا شرکت کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ “محمدجواد ظریف” وزیر خارجه کشورمان، یکشنبه شب در ضیافت شامی که به افتخار حضور هیأت ایرانی در هتل ناسیونال در پایتخت کوبا برگزار شده بود، حضور یافت.

وی در سخنانی، اظهار داشت: ما از طریق همکاران وزارت امور خارجه و نمایندگی‌های سیاسی ایران در کشورهای آمریکای لاتین، به بخش‌های خصوصی و دولتی کشور کمک خواهیم کرد تا اقداماتی را برای همکاری با کشورهای این منطقه مهم جهان آغاز کنند و برنامه‌های موجود را نیز ادامه دهند.

وی، توسعه روابط با آمریکای لاتین را در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی دانست.

ظریف افزود: در دوره پسابرجام، موانع برطرف شده و فرصت‌ها برای گسترش همکاری ایران با کشورهای مختلف از جمله آمریکای لاتین فراهم است.

وی تصریح کرد: باید از فرصت پسابرجام استفاده کنیم توسعه روابط با آمریکای لاتین را در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی دانست.و با برنامه‌ریزی بتوانیم از آن بهره ببریم.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس