تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نیروهای هندی برای جلوگیری از ادامه اعتراضات علاوه بر برقراری حکومت نظامی، بیش از هزار تن را طی دو هفته گذشته دستگیر کرده‌اند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، مقامات هندی طی دو هفته بیش از هزار نفر از اهالی کشمیر را به دلیل برگزاری تظاهرات ضددولت هند دستگیر کرده است. به نوشته […]

[ad_1]

کشمیر

نیروهای هندی برای جلوگیری از ادامه اعتراضات علاوه بر برقراری حکومت نظامی، بیش از هزار تن را طی دو هفته گذشته دستگیر کرده‌اند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، مقامات هندی طی دو هفته بیش از هزار نفر از اهالی کشمیر را به دلیل برگزاری تظاهرات ضددولت هند دستگیر کرده است.

به نوشته پایگاه اسپوتنیک، دستگیری مردم معترض تلاشی برای پایان دادن به اعتراضاتی است که طی یک ماه گذشته ادامه داشته است.

در این مدت، هزاران نفر از نیروهای نظامی هندی در خیابان‌های کشمیر حاضرند و حکومت نظامی در این منطقه برقرار است. فروشگاه‌ها و مدارس نیز به دلایل امنیتی در این اعتراضات ضد هند بسته شدند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از ۸ جولای تاکنون در نتیجه ناآرامی‎‌های کشمیر، نیروهای هندی بیش از ۷۰ نفر را کشته و بیش از ۶ هزار نفر را مجروح کرده‌اند.

بعد از کشته شدن «برهان وانی» رهبر گروه استقلال‌طلب کشمیر، اقدامات سرکوب گرانه هند و برقراری مقررات منع آمد و شد در کشمیر، گسترده‌ترین تظاهرات و اعتراضات مردمی طی سال‌های اخیر علیه حکومت هند در این منطقه به راه افتاده است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس