تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ۳۱ شهریور ماه تا ۱۵ شهریور ادامه دارد و داوطلبان برای نام نویسی در این دوره ها باید به پایگاه های اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.ORG و یا sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.  به گزارش ایسکانیوز، مجتبی علوی فاضل، افزود: داوطلبان با استفاده از نمره، رتبه و […]

[ad_1]

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ۳۱ شهریور ماه تا ۱۵ شهریور ادامه دارد و داوطلبان برای نام نویسی در این دوره ها باید به پایگاه های اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.ORG و یا sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند. 

به گزارش ایسکانیوز، مجتبی علوی فاضل، افزود: داوطلبان با استفاده از نمره، رتبه و شناسه ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده اند می توانند برای انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه هر داوطلب می تواند ۲۰ رشته محل انتخاب کند، گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز همزمان با آغاز نام نویسی در پایگاه اینترنتی یاد شده منتشر می شود. به داوطلبان توصیه می شود انتخاب رشته خود را براساس نمره و علاقمندی انجام دهند.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هزینه نام نویسی در دوره های با آزمون ۳۲۰ هزار ریال است که از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت یاد شده قابل پرداخت است. همچنین نتایج نهایی دروه های با آزمون در دهه سوم شهریور و از طریق سایت اینترنتی به نشانیWWW.AZMOON.COM اعلام می شود.

علوی فاضل گفت: ظرفیت پذیرش در دوره های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۵۵ هزار نفر است.

لازم به ذکر است انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۵ مرداد ماه آغاز شده است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس