تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی امیر کبیر از دو برابر شدن ظرفیت های خوابگاه‌های متاهلی این دانشگاه، در سال تحصیلی جدید خبر داد . به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، رضا صراف با اشاره به وضعیت خوابگاه های متاهلی دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: به دستور ریاست این دانشگاه قرار است ظرفیت […]

[ad_1]

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی امیر کبیر از دو برابر شدن ظرفیت های خوابگاه‌های متاهلی این دانشگاه، در سال تحصیلی جدید خبر داد .

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، رضا صراف با اشاره به وضعیت خوابگاه های متاهلی دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: به دستور ریاست این دانشگاه قرار است ظرفیت خوابگاه های متاهلی در سال تحصیلی جدید دو برابر شود.

او با بیان اینکه دو برابر شدن ظرفیت خوابگاه های متاهلی در سال جاری اجرایی خواهد شد، افزود: در حال حاضر دانشگاه ۷۰ ظرفیت خوابگاه متاهلی دارد که تا پایان سال، باید به ۱۴۰ ظرفیت افزایش یابد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره پرداخت وام اجاره بها به دانشجویان متاهل خوابگاهی گفت: دانشگاه به هر طریقی که بتواند به دانشجویان کمک کرده و وام ارایه می دهد .

او درباره ایمنی خوابگاه‌ها نیز گفت: ایمن سازی خوابگاه ها از جمله برنامه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و در حال حاضر ۴ خوابگاه این دانشگاه در حال بازسازی و ایمن سازی است .

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس