تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سهمگین‌ترین طوفان کارائیب پس از آنکه هائیتی و جمهوری دومینکن را درنوردید وارد کوبا شد. به گزارش ایسنا، طوفان متیو که طی یک دهه گذشته در منطقه کارائیب در نوع خود شدیدترین بوده تاکنون به مرگ دست‌کم هفت تن منجر شده است. همچنین آمریکا در حال آماده شدن برای مقابله با خسارت‌های احتمالی این […]

[ad_1]

سهمگین‌ترین طوفان کارائیب پس از آنکه هائیتی و جمهوری دومینکن را درنوردید وارد کوبا شد.

به گزارش ایسنا، طوفان متیو که طی یک دهه گذشته در منطقه کارائیب در نوع خود شدیدترین بوده تاکنون به مرگ دست‌کم هفت تن منجر شده است.

همچنین آمریکا در حال آماده شدن برای مقابله با خسارت‌های احتمالی این طوفان است و در سه ایالت فلوریدا، جورجیا و کارولینای جنوبی وضعیت اضطراری اعلام شده است.

مقامات محلی ایالت کارولینای جنوبی اعلام کردند: دستور تخلیه مناطق ساحلی داده شده و یک میلیون نفر از ساکنان فرصت دارند برای پیشگیری از حوادث احتمالی خانه‌های خود را تخلیه کنند.

طبق اعلام مرکز ملی طوفان آمریکا، طوفان متیو روز پنجشنبه وارد ایالت فلوریدا می‌شود. همچنین پیش‌بینی شده که ساکنان کوبا و باهاما از وزش شدید باد، بارش باران و سرازیر شدن گل و لای بیشترین آسیب را می‌بیند.

به گزارش روزنامه گاردین، در هائیتی و جمهوری دومینکن مجموع هفت تن بر اثر وقوع این طوفان جان خود را از دست داده‌اند. هرچند این آمار به طور رسمی تایید نشده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس