تاریخ انتشار: ۱۱ بهم ۱۳۹۴
سیدحسن خمینی:

یادگار گرامی امام ابراز امیدواری کرد: دولت تدبیر و امید در نیمه دوم عمر خود با اتکا به اراده و وحدت ملی مشکلات اقتصادی وسیاسی را از سر راه بردارد.

به گزارش “گذارنیوز” و به نقل از ایلنا  حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق اعضای هیات دولت با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر امام  راحل با تبریک ایام دهه فجر به اعضای دولت اظهار کرد: از اینکه این روزها را با روزهای پایان سختی ها به همراه داریم، بسیار خرسندیم.

او افزود: این را به فال نیک می گیریم که دولت امسال توانست با عزم، همت و تلاش‌های بسیار مقدمات سختی‌های مردم را بردارد.

سیدحسن خمینی با بیان اینکه امام و مردم ۲ قهرمان روز ۱۲ بهمن ۵۷ هستند، یادآور شد: روزی از امام می‌پرسند رمز محبوبیت شما نزد مردم چیست؟ که ایشان پاسخ دادند مردم مرا خدمتگزار صادق خود یافتند و چون خدمتگزار دیدند، به این فرزند خود اقبال نشان دادند.

او ادامه داد: مردم هر جا صداقت دیدند اقبال می‌کنند و هر جا اقبال کردند، طوفان عزم جامعه توان برکندن هر سدی در مقابل خواست مردم را دارد.

یادگار امام در ادامه سخنان خود گفت: عزم و همت دوستان در دولت باعث شد تحریم‌های ظالمانه از پیش روی ملت برداشته شود.

او با بیان اینکه در نیمه دوم عمر دولت چشم ها به سوی آن است که باز هم  با اتکا به اراده و وحدت ملی مشکلات را در عرصه های اقتصادی سیاسی از سر راه بردارد، یاد آور شد: بحمدالله رئیس محترم جمهور خود را به عنوان یکی از فرزندان امام و سربازان این مسیر به خوبی نشان داده و جامعه به همت، عزم، توان و ان‌شاءالله نتایج کارهایی که در پیش دارد امیدوار است.

سیدحسن خمینی با اشاره به انتخابات ۷اسفند امسال ابراز امیدواری کرد: انتخابات پیش رو، انتخابات مبارکی باشد تا بتواند یک بار دیگر حضور مردم را باعث شود و با اتکا به آن روز های خوبی را پیش رو داشته باشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از جماران یادگار امام در پایان گفت: ان‌شاءالله سال ها این روزهای مبارک را جشن بگیریم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس