تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] موسیقی کرمان و سیستان و بلوچستان در سالن اصلی برج آزادی طنین انداز شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، در شامگاه دومین روز از نخستین هفته موسیقی نواحی، گروه های آوای نخل از کرمان و گلداز از سیستان و بلوچستان روی صحنه رفتند. فردوس امیری، سرپرست گروه آوای نخل، […]

[ad_1]

موسیقی نواحی

موسیقی کرمان و سیستان و بلوچستان در سالن اصلی برج آزادی طنین انداز شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، در شامگاه دومین روز از نخستین هفته موسیقی نواحی، گروه های آوای نخل از کرمان و گلداز از سیستان و بلوچستان روی صحنه رفتند.

فردوس امیری، سرپرست گروه آوای نخل، پس از پایان اجرا از برگزاری هفته موسیقی نواحی تمجید کرد و گفت: ما برای ارائه اصالت موسیقی کرمان روی صحنه آمدیم و چنین برنامه هایی به خصوص برای همشهری ها و هم استانی های ما که در دیار خودشان نیستند، بسیار عالی است.
گل محمد بلوچی، سرپرست گروه گلداز با اشاره به معماری بی نظیر برج آزادی گفت: برج زیبای آزادی از هر استانی، نمادی در خود جای داده و از تفکرات اصیل مردمان ایران الهام گرفته است. بر همین اساس برای برگزاری اجراهای هفته موسیقی نواحی، بهترین مکان است.
وی همچنین در خصوص سیاستگذاری انجام شده برای برگزاری این هفته موسیقایی گفت: برنامه هایی از این دست باعث نزدیک شدن ارتباطات قومیتی و شناسایی فرهنگ های مختلف ایران زمین به تمام اقوام است.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس