تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در این لحظه از بازار امروز سه‌شنبه، قیمت سکه بهارآزادی، سکه امامی، نیم‌سکه و هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش همراه شده است. البته تا این لحظه قیمت ربع‌سکه نسبت به روز گذشته تغییر نکرده و قیمت سکه گرمی نیز، ۱۰۰۰ تومان افزایش یافته است. به گزارش گذارنیوز،‌ در این لحظه از […]

[ad_1]


در این لحظه از بازار امروز سه‌شنبه، قیمت سکه بهارآزادی، سکه امامی، نیم‌سکه و هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش همراه شده است. البته تا این لحظه قیمت ربع‌سکه نسبت به روز گذشته تغییر نکرده و قیمت سکه گرمی نیز، ۱۰۰۰ تومان افزایش یافته است.

به گزارش گذارنیوز،‌ در این لحظه از بازار امروز سه‌شنبه، قیمت سکه بهارآزادی،  سکه امامی و نیم‌سکه به ترتیب ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافته است به طوری که هم‌اکنون معادل یک میلیون و ۱۱۷ هزار تومان، یک میلیون و ۱۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان و ۵۶۶ هزار تومان به فروش می‌رسند.

همچنین در این ساعت از بازار، هرگرم طلای ۱۸ عیار، با قیمت ۱۱۴ هزار و ۴۸ تومان به فروش می‌رسد که نسبت به روز گذشته، ۱۳۸ تومان افت کرده است.

این در حالی است که در این لحظه از بازار امروز،  قیمت ربع‌سکه نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. همچنین قیمت سکه گرمی با ۱۰۰۰ تومان افزایش همراه شده است. 

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس