تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سوریان در پایان گفت: ان‌شاالله مردم عزیزمان ما را دعا کنند تا اتفاقات خوبی هم برای من و هم برای کل کاروان ورزشی ایران رخ دهد و در نهایت دل همه هموطنان ما شاد شود. فرنگی‌کار المپیکی وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان گفت: کسب مدال طلای المپیک، بزرگترین آرزوی ورزشی زندگی من محسوب می‌شود. به […]

[ad_1]

سوریان در پایان گفت: ان‌شاالله مردم عزیزمان ما را دعا کنند تا اتفاقات خوبی هم برای من و هم برای کل کاروان ورزشی ایران رخ دهد و در نهایت دل همه هموطنان ما شاد شود.

فرنگی‌کار المپیکی وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان گفت: کسب مدال طلای المپیک، بزرگترین آرزوی ورزشی زندگی من محسوب می‌شود.

به گزارش “ورزش سه”، حمید سوریان در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شرایط سخت تمرینی در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در آستانه اعزام به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. می‌شود گفت تقریباً ۱۰ ماه سخت گذشته و حالا کمتر از ۶ روز تا شروع مسابقات کشتی در المپیک باقی مانده است. ان‌شاالله نهایت ماجرا و خروجی همه این تلاش‌ها قشنگ باشد و به بار بنشیند. امیدوارم مدال‌های خوش‌رنگی کسب و دل مردم شاد شود.

 

وی با اشاره به این موضوع که سومین حضور خود در المپیک را تجربه می‌کند، ادامه داد: من در ۳۱ سالگی، سومین حضور خود در مسابقات المپیک را تجربه می‌کنم. البته ۳۰ سال؛ دوست ندارم از ۳۰ به بعد را دیگر بگویم! (خنده) اما چند روز بعد از مسابقات المپیک، تولد ۳۱ سالگی من است.

 

فرنگی‌کار المپیکی وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: با توکل به خدا، دوست دارم دومین مدال خود را در المپیک کسب کنم. در حال حاضر کسب مدال طلای المپیک، بزرگترین آرزوی ورزشی زندگی من محسوب می‌شود. تلاش کرده‌ام و کارهایی که لازم بوده را انجام داده‌ام. زحمت کشیده‌ام و روزهای خیلی سختی را برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ پشت سر گذاشته‌ام.

 

سوریان خاطرنشان کرد: دو ماه درگیر مسابقات بسیار طاقت‌فرسایی بودم و نزدیک به ۲۱ کیلوگرم وزن، کم کردم. خدا را شکر در نهایت به المپیک رسیدم چون حضور در المپیک، خودش یک افتخار محسوب می‌شود ولی با توجه به انتظاری که از خودم دارم و زحماتی که کادر فنی کشیده، احساس می‌کنم المپیک باید با اتفاقات خوبی برایم تمام شود.

 

وی در مورد اینکه آیا تصمیمی برای زندگی شخصی خود برای بعد از المپیک ۲۰۱۶ دارد یا خیر، گفت: عقب‌افتادگی‌های زیادی در زندگی شخصی من به دلیل تمرکز بیش از حد روی دنیای ورزش قهرمانی به وجود آمده است. قطعاً بعد از المپیک باید به خانواده، زندگی شخصی خودم، مسائل اقتصادی و بحث تحصیلی برسم.

 

فرنگی‌کار المپیکی وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان تأکید کرد: همچنین من ۱۲ سال پیاپی در رده سنی بزرگسالان عضو تیم ملی کشتی فرنگی بودم. وزن‌کم‌کردن‌های زیاد و استرس خیلی زیاد شبانه‌روزی باعث شد به معنای واقعی روزهای سختی را پشت سر بگذاریم. بعد از المپیک همه ما به استراحت، احتیاج داریم.

 

سوریان در پایان گفت: ان‌شاالله مردم عزیزمان ما را دعا کنند تا اتفاقات خوبی هم برای من و هم برای کل کاروان ورزشی ایران رخ دهد و در نهایت دل همه هموطنان ما شاد شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس