تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴

شبکه خبری آمریکایی در گزارشی اعلام کرد که طرفین مذاکرات هسته‌ای درباره مسائل کلیدی بر مواضع خود پافشاری می‌کنند به گزارش گذارنیوز  به نقل از سی‌ان‌ان، ظاهرا هنوز چندین اختلاف میان طرفین در مذاکرات هسته‌ای وجود دارد که یکی از آنان موضوع تحریم‌هاست. ایران می‌خواهد تحریم‌های تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل نیز لغو شود. بر […]

شبکه خبری آمریکایی در گزارشی اعلام کرد که طرفین مذاکرات هسته‌ای درباره مسائل کلیدی بر مواضع خود پافشاری می‌کنند

مذاکرات

به گزارش گذارنیوز  به نقل از سی‌ان‌ان، ظاهرا هنوز چندین اختلاف میان طرفین در مذاکرات هسته‌ای وجود دارد که یکی از آنان موضوع تحریم‌هاست. ایران می‌خواهد تحریم‌های تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل نیز لغو شود.
بر اساس این گزارش، مسئله دیگر درباره بازرسی از تاسیسات هسته‌ای ایران است و مسئله دیگر درباره میزان تحقیق و توسعه‌ای است که ایران می‌تواند انجام دهد. اینها فقط بخشی از مسائل اختلافی است که اطلاعاتی از آن در دسترس است.
در بخش دیگری از این گزارش آمده است: اگرچه مشخص نیست که پشت درهای بسته در مذاکرات چه می‌گذرد، خبرهای رسیده نشان می‌دهدهیچ ضرب‌الاجل جدیدی تعیین نشده است اما مذاکرات همچنان ادامه دارد. در هر حال اظهارات منتشرشده نشان می‌دهد ظاهرا هنوز طرفین روی مواضع خود پافشاری می‌کنند
در پایان این گزارش آمده است: با توحه به مسائل مطرح‌شده و اظهارات مقامات طرفین مذاکرات می‌توان این طور نتیجه گرفت که دو طرف درباره مسائل کلیدی دشوار همچنان روی مواضع خود پافشاری می‌کنند و حاضر نیستند امتیاز بدهند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس