تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شورای عالی سیاسی یمن، که زیر نظر انصارالله اداره می‌شود، طرح صلح جدیدی به عربستان ارائه کرد و طی آن خواستار توقف عملیات همه‌جانبه ائتلاف عربی به فرماندهی عربستان برضد یمن شد. به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، «صالح الصماد»رئیس شورای عالی سیاسی یمن، روز یکشنبه طرح صلح جدیدی به عربستان ارائه کرد […]

[ad_1]

شورای عالی سیاسی یمن، که زیر نظر انصارالله اداره می‌شود، طرح صلح جدیدی به عربستان ارائه کرد و طی آن خواستار توقف عملیات همه‌جانبه ائتلاف عربی به فرماندهی عربستان برضد یمن شد.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، «صالح الصماد»رئیس شورای عالی سیاسی یمن، روز یکشنبه طرح صلح جدیدی به عربستان ارائه کرد و طی آن خواستار توقف عملیات نظامی هوایی، زمینی و دریایی ائتلاف سعودی به یمن شد.


الصماد در این طرح صلح، که به مناسبت سالگرد انقلاب بیست و ششم سپتامبر آن را ارائه کرد، خواستار توقف حملات هوایی ائتلاف و پایان دادن به محاصره یمن شده است تا در مقابل عملیات نظامی ارتش و نیروهای مردمی یمن (وابسته به انصارالله)، شلیک موشک‌ها در مناطق مرزی دو کشور و حملات به داخل خاک عربستان متوقف شود.


الصماد در این سخنرانی خود از سازمان ملل متحد و همه کشورهای طرفدار صلح خواست برای موافقت با این طرح صلح، به عربستان سعودی فشار بیاورند.


وی ابراز امیدواری کرد که عربستان و همپیمانانش با این طرح پیشنهادی موافقت کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس