تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اسبق رفاه با اشاره به آنچه در سه سال گذشته در فضای اقتصادی رخ داده است، کارنامه دولت یازدهم در مقوله مهم اقتصاد را خوب و قابل دفاع ارزیابی می کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از آستان ، پرویز کاظمی اظهار داشت: دولت روحانی در شرایطی از مردم رای گرفت که اقتصاد […]

[ad_1]

پرویز کاظمی

وزیر اسبق رفاه با اشاره به آنچه در سه سال گذشته در فضای اقتصادی رخ داده است، کارنامه دولت یازدهم در مقوله مهم اقتصاد را خوب و قابل دفاع ارزیابی می کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از آستان ، پرویز کاظمی اظهار داشت: دولت روحانی در شرایطی از مردم رای گرفت که اقتصاد در ایران تحریم های متعددی را متحمل شده و به همین دلیل فشار اقتصادی و مشکل معیشت زندگی اقشار مختلف جامعه را تحت تاثیر خود در آورده بود. به همین دلیل جناب روحانی اقتصاد را در شعارهای انتخاباتی اش همتراز با دغدغه های سیاست خارجی آورده بود.

وی افزود: برای قضاوت باید همه جوانب در نظر گرفته شود و به همین دلیل وضعیت اقتصادی در سه سال اخیر را باید طوری نگاه کنیم که یادمان نرود، تحریم ها چه بلایی بر زیر ساختهای کشور آورده بودند. با این نگاه اگر بنا را بر انصاف بگذاریم،

وزیر اسبق رفاه در ادامه بیان کرد: باید اذعان کنیم که اهداف تعیین شده تا حد قابل توجهی محقق شده اند و مردم به طور ملموسی تغیبیر را احساس می کنند. به همین دلیل تاکید می کنم که زیر سئوال بردن فعالیتهای اقتصادی کاری دور از انصاف و عدالت است چون هر عقل سلیمی می تواند به راحتی به این نتیجه برسد که در مباحت مهمی چون توسعه، کنترل نرخ ارز و کاهش تورم گام هایی اساسی برداشته شده است.

کاظمی گفت: طبیعت فضای انتخاباتی نقد رقیب است که به خودی خود نباید ایرادی به آن وارد دانست، البته به شریطی که انصاف رعایت شود و سیاه نمایی به ابزاری برای انتخابات تبدیل نشود.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس