تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۴
راهکار جدید مدیرعامل پرسپولیس برای بی نیازی از اسپانسر

سایت باشگاه پرسپولیس با درج شماره حسابی در تارنمای این باشگاه از هواداران درخواست کمک مالی کرده تا مشکلات این تیم حل شود!!!

به گزارش گذار نیوز، علی اکبر طاهری که به سختی به دنبال برطرف کردن مشکلات مالی تیمش است در آخرین راهکار از هواداران این تیم درخواست کرده تا مبالغی به عنوان کمک به شماره حساب این باشگاه واریز کنند و به این ترتیب پرسپولیس بی نیاز از جذب اسپانسر شود.

برانکو در نتایج مقصر نبود
این یک کار کارشناسی بود و ما در هیأت مدیره از سرمربی تیم حمایت کردیم چرا که همه کارشناسان معتقد بودند که بازیکنان و کادر فنی خوبی در پرسپولیس وجود دارند و بحث بدشانسی و مسائل داوری باعث شده بود که در نتیجه‌گیری موفق نباشیم و به هواداران نوید می‌دهیم که منتظر روزهای خوب باشند.

تجربه خوبی از کمک هوادار به دست آوردیم
به هر حال دیدید که یک هوادار عزیز هزینه‌های حضور هواداران در اهواز را تقبل کرد و حتی از آنها خواستیم که مصاحبه کند اما گفت که پرسپولیس را دوست دارد و به دنبال مطرح شدن نیست در همین رابطه ما شماره حسابی در سایت باشگاه اعلام کردیم تا هواداران خودشان به تیم کمک کنند. شک نکنید که اگر هواداران خودشان به پرسپولیس کمک کنند دیگر نیازی به اسپانسر هم نداریم.

با کمک هواداران نیازی به اسپانسر نداریم
اگر هر هوادار مبلغ ناچیز ۵ هزار تومان به حساب باشگاه بریزد دیگر نیازی به اسپانسر نداریم. شماره حساب باشگاه مشخص است و به هیچ عنوان کسی نمی‌تواند پولی که به حساب باشگاه می‌آید را در راه دیگری خرج کند.

پول هواداران دخل و تصرف نمی شود
اگر هم قبلاً مشکلاتی بوده به این دلیل بود که برخی پول‌ها به حساب باشگاه نمی‌آمد اما اگر هواداران به حساب باشگاه بریزند برای خرج کردن ریال به ریال آن نظارت وجود دارد که هواداران مطمئن باشند که پولی که به حساب باشگاه می‌ریزند در جای دیگری خرج نمی‌شود. حتی فردی می‌خواست به پرسپولیس کمک مالی کند که من به او گفتم پول را به من نده بلکه به حساب باشگاه بریزد چرا که وقتی پول از مجرای قانونی به پرسپولیس می‌آید بدون نظارت آن را نمی‌توان خرج کرد. هواداران پرسپولیس می توانند شماره حساب باشگاه پرسپولیس را در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس دریافت کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس