تاریخ انتشار: ۲۸ خرد ۱۳۹۴

علی اکبر طاهری خبر سرپرستی موقت خود را در باشگاه پرسپولیس تایید کرد. طاهری که بعد از بازداشت حمیدرضا سیاسی هم مدتی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فعالیت می کرد، در این باره به “ورزش سه” گفت: من در پایان جلسه امروز هیئت مدیره به عنوان سرپرست باشگاه و آقای جعفر کاشانی هم به عنوان […]

علی اکبر طاهری خبر سرپرستی موقت خود را در باشگاه پرسپولیس تایید کرد.

علی اکبر طاهری

طاهری که بعد از بازداشت حمیدرضا سیاسی هم مدتی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فعالیت می کرد، در این باره به “ورزش سه” گفت: من در پایان جلسه امروز هیئت مدیره به عنوان سرپرست باشگاه و آقای جعفر کاشانی هم به عنوان رییس هیئت مدیره باشگاه انتخاب شدند. ما آماده ایم که به پرسپولیس کمک کنیم و هرکاری هم که از دستمان بربیاید انجام می دهیم.

او ادامه داد: من به پرسپولیس نیامدم که هر روز در رسانه ها باشم و خودم را مطرح کنم. آمده ام که بتوانم به پرسپولیس خدمت کنم و دل هواداران را شاد کنم و هرکاری که از دستم بربیاید انجام می دهم. به همین دلیل هم ما آقای عبدی را به عنوان سخنگوی باشگاه پرسپولیس انتخاب کردیم تا هرگونه صحبتی که لازم داشته باشد را با رسانه ها انجام بدهد.

سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس در مورد اسپانسر باشگاه پرسپولیس هم گفت: در جلسات آتی همین موضوع را پیگیری می کنیم. به هرحال تازه روز اولی است که ما آمده ایم و نمی شود به این سرعت اسپانسر باشگاه را انتخاب کرد.

طاهری در مورد ادامه همکاری با برانکو هم گفت: برانکو قرارداد دارد و مربی خوبی هم هست. به هرحال ما نیامده ایم که باشگاه را به هم بریزیم و می خواهیم یک کار اصولی انجام بدهیم. ما با برانکو برای فصل بعد به کارمان ادامه می دهیم.

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس