تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه های ورزشی پیکره فدراسیون فوتبال هستند. به گزارش ایسکانیوز، علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت پرونده مانوئل ژوزه در گفت و با شبکه ورزش اظهار داشت: این پرونده بر اساس رابطه کاری که باشگاه پرسپولیس با مانوئل ژوزه منعقد کرده بود رخ داده است. در آن زمان اگر قرار […]

[ad_1]

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه های ورزشی پیکره فدراسیون فوتبال هستند.

به گزارش ایسکانیوز، علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت پرونده مانوئل ژوزه در گفت و با شبکه ورزش اظهار داشت: این پرونده بر اساس رابطه کاری که باشگاه پرسپولیس با مانوئل ژوزه منعقد کرده بود رخ داده است. در آن زمان اگر قرار به قطع همکاری بود، باید این کار طوری صورت می‌گرفت که باشگاه با مشکلات مالی و حقوقی روبرو نشود.

وی ادامه داد:این شکایت از قدیم انجام شده بود و در دی ماه سال گذشته، حکم به باشگاه آمد ولی ما درخواست کردیم که دلایل و مستندات صدور حکم را به باشگاه ارسال کنند تا ما هم بتوانیم بر اساس آن لوایح دفاعی را ارسال کنیم.در ادامه تیمی را مشخص کردیم و به فیفا فرستادیم تا بتوانیم موضوع را پیگیری کنیم. تلاش می‌کنیم مصالحه کنیم تا باشگاه پرسپولیس کمترین آسیب را متحمل شود. البته در این لحظه بیش از این نمی‌توانم درباره این پرونده صحبت کنم. در آینده اخبار این پرونده را رسانه ای خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره حمایت باشگاه پرسپولیس از تیم ملی گفت: باشگاه های ورزشی پیکره فدراسیون فوتبال هستند. در خدمت فدراسیون هستیم و خروجی ما همان تیم ملی فوتبال است. تیم ملی خروجی تمام برآیندهایی است که در فوتبال وجود دارد.

طاهری افزود: برای افتتاح تولیدی رفتیم اما طوری با این برند برخورد کردند که گویا روابطی وجود دارد. در رسانه ملی هم مطالبی را نشان دادند که واقعیت نداشت. البته ما این مسائل را هم به ریاست محترم صدا وسیما انتقال دادیم.

۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس