تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اینطور نیست و در جلسه هیئت مدیره که برگزار خواهد شد، مطمئنا بحث انتخاب مدیرعامل مطرح می‌شود. با این حال باز هم تاکید می‌کنم که عملکرد انسان‌ها می‌تواند پُست‌ها را تعریف کند و طاهری در باشگاه پرسپولیس فراتر از مدیرعامل کار می‌کند. رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتقادهای چند روز اخیر از این […]

[ad_1]

اینطور نیست و در جلسه هیئت مدیره که برگزار خواهد شد، مطمئنا بحث انتخاب مدیرعامل مطرح می‌شود. با این حال باز هم تاکید می‌کنم که عملکرد انسان‌ها می‌تواند پُست‌ها را تعریف کند و طاهری در باشگاه پرسپولیس فراتر از مدیرعامل کار می‌کند.

رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتقادهای چند روز اخیر از این باشگاه درمورد عدم انتخاب مدیرعامل واکنش نشان داد. 

به گزارش تسنیم، جعفر کاشانی درمورد صحبت‌های وزیر ورزش که گفته بود مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توسط هیئت‌مدیره‌های این دو باشگاه انتخاب خواهند شد، گفت: در حال حاضر آقای طاهری کارش را به بهترین شکل در پرسپولیس انجام می‌دهد و او در این باشگاه فراتر از مدیرعامل عمل می‌کند. تیم مدیریتی پرسپولیس در این مدت عملکرد خوبی داشته و عقیده دارم که پُست‌ها به آدم‌ها شخصیت نمی‌دهند.

او در پاسخ به این سؤال که آیا این حرف‌ها بدان معنی است که پرسپولیس نمی‌خواهد مدیرعامل را معرفی کند، گفت: اینطور نیست و در جلسه هیئت مدیره که برگزار خواهد شد، مطمئنا بحث انتخاب مدیرعامل مطرح می‌شود. با این حال باز هم تاکید می‌کنم که عملکرد انسان‌ها می‌تواند پُست‌ها را تعریف کند و طاهری در باشگاه پرسپولیس فراتر از مدیرعامل کار می‌کند.

 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس