تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴
آغاز نشست خبری مدیرعامل پرسپولیس

علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس دقایقی پیش نشست خبری خود را با موضوع توافق با اسپانسر این باشگاه آغاز کرد .

به گزارش “‘گذار خبر”، طاهری حرف های خود را با تسلیت به مناسبت کشته شدگان حادثه منا آغاز کرد و گفت : عید سعید غدیر را تبریک می گویم، چند وقتی است که درگیر مسایل باشگاه هستیم، خیلی از عزیزان که اینجا بودند به کرات با من در تماس بودند، راجع به مسایل مختلف و پتانسیل هایی که داریم تا هزینه های باشگاه را پوشش دهیم، از همینجا به آنهایی که جواب ندادم عذرخواهی می کنم، به دلیل اینکه در جلسات مختلف بودیم شاید بعضی اوقات نمی توانستیم جواب دهیم .

توافق با همراه اول

هر باشگاهی برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت دارد، همزمان با ورود هیات مدیره جدید پرداختن به این موضوع زمان لازم داشت، ما هم برنامه های مختلف را در نظر داشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم از پتانسیل درآمدی باشگاه استفاده کنیم، در این خصوص بسترهای تبلیغاتی و ارتباط با هواداران مان که بتوانیم به آنها خدماتی ارائه دهیم را در نظر گرفتیم و به همین دلیل و در اولین گام توانستیم با همراه اول به توافق رسیدیم تا برای درج تبلیغات آنها در جاهایی مانند البسه ورزشی و فضاهای مختلف مانند جشن هابه توافق برسیم. امیدواریم بتوانیم این موضوع را پوشش دهیم و گسترش دهیم تا باشگاه از پتانسیل های خودش درآمد کسب کند تا تیم فوتبال و زیر مجموعه خود را پوشش دهد.

جزییات توافق

می توانیم سرویس های مختلفی داشته باشیم تا از آن کسب درآمد کنیم، مانند تالارهای گفتگو، فضای آموزشی، سرویس اخبار، ایجاد سرویس دادن به هواداران، فضاهای تبلیغاتی و .. می تواند برای ما در راستای بهتر اداره کردن تیم ایجاد درآمد کند.ما در باشگاه دنبال این هستیم که بتوانیم ایجاد درآمد برای تیم مان بکنیم، ما در بستری که درست کردیم شرکت همراه شرکتی است که آمده و همکاری را با ما شروع کرده است و امیدواریم بتوانیم خوب این همکاری را ادامه دهیم و جلو ببریم.

حامیان دیگر هم بیایند

از میان بسترهایی که درست کردیم یکی از آنها همراه اول است، شرکت های دیگر نیز می توانند باشند. در این بستر تاکنون همراه اول آمده شاید بسترهایی دیگر هم ایجاد شود و شرکت های دیگری نیز بیاید و با ما همکاری کند. ما می توانیم این کار را بکنیم و دنبال آن نیز هستیم. در کل به دنبال همکاری با حامیان مالی دیگر نیز هستیم.

باید در جدول بالا برویم

رضایت ما رضایت هواداران است، هرچقدر در جدول بالاتر باشیم طبیعی است که هواداران ما راضی خواهند بود و ما نیز راضی تر می شویم. به دنبال این هستیم تا بتوانید در لیگ به جایگاهی که تیم لایق آن است برسیم و در جام حذفی نیز به قهرمانی برسیم.

شش را پیامک کنید

سایر شرکت های دیگر نیز می توانند ورود کنند در بحث حمایت مالی و استفاده از فضاهای تبلیغاتی ما در بحث اسپانسرینگ ورود پیدا کنند. علاوه بر آن باشگاه هواداران ما نیز فعال شده است و هواداران می توانند با ارسال عدد ۶ به عضویت آن دربیایند.

بدهی ها زیاد است

مطالباتی داریم که آنها را هم مدیریت کرده ایم . من قبلا هم گفتم ما معوقاتی داریم، این ها یک سرفصل هایش داخلی برای امسال است و یک سرفصل هایی نیز برای سال های گذشته است، تعداد شرکت ها زیاد است و ما داریم آنها را مدیریت می کنیم تا به مشکل نخوریم و بعد از بررسی آنها را پرداخت کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس