تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هنوز در مورد گولچ تصمیم قطعی نگرفته‌ایم و هرچیزی امکان‌پذیر است. باید ببینیم سرمربی تیم چه نظری دارد. سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید در حال حاضر لیست بازیکنان بالای ۲۳ سال این تیم پر است ولی شاید در آینده‌ای نزدیک تصمیماتی گرفته شود که رضاییان به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود. به گزارش ایسنا، علی‌اکبر طاهری […]

[ad_1]

هنوز در مورد گولچ تصمیم قطعی نگرفته‌ایم و هرچیزی امکان‌پذیر است. باید ببینیم سرمربی تیم چه نظری دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید در حال حاضر لیست بازیکنان بالای ۲۳ سال این تیم پر است ولی شاید در آینده‌ای نزدیک تصمیماتی گرفته شود که رضاییان به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود.

به گزارش ایسنا، علی‌اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت حضور رامین رضاییان در تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: درباره رضاییان باید بگویم ما تابع قوانینی هستیم که سازمان لیگ برای ما مشخص کرده، به طور مثال فقط می‌توانیم ۱۸ بازیکن بالای ۲۳ سال در اختیار داشته باشیم و الان لیست ما پر شده است.

وی افزود: البته شاید باشگاه در آینده‌ای نزدیک تصمیماتی بگیرد که رضاییان به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود اما همه این‌ها به جلسات ما در باشگاه پرسپولیس ارتباط دارد. رضاییان تخلف بزرگی کرده است شاید در این زمینه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم ورود کند و بخواهد در این باره رای صادر کند اما با توجه به بندهای قرارداد ما و رامین رضاییان داور میان ما و او کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس خواهد بود. حال اجازه دهید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. باید در این زمینه جلسه برگزار و تصمیم‌گیری کنیم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا که آیا احتمال دارد نام گولچ از لیست پرسپولیس خارج شده و رامین رضاییان به پرسپولیس اضافه شود گفت: هنوز در مورد گولچ تصمیم قطعی نگرفته‌ایم و هرچیزی امکان‌پذیر است. باید ببینیم سرمربی تیم چه نظری دارد.

طاهری همچنین در پایان گفت: برای هواداران برنامه‌ای داریم که جایگاه کنار VIP را به عنوان جایگاه VIP تلقی کنیم و برای بازی‌های پرسپولیس بلیت این صندلی‌ها را تا آخر فصل به هواداران بفروشیم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس