تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴
جدال گلزن‌ها پایان ندارد

مهرداد محمدی و مهدی طارمی دو ستاره جوان تیم‌های پرسپولیس و راه آهن جذاب‌ترین کورس فصل را برای آقای گلی لیگ در پیش گرفته‌اند.

به گزارش “گذار خبر”، طارمی و مهرداد محمدی که هر دو دومین سال حضورشان در لیگ برتر را پشت سر می گذارند، تقریبا معدل گلزنی خود را به یک گل در هر مسابقه رسانده‌اند. این دو که با ۶ گل در ۸ هفته به ثمر رسانده اند، به هیچ وجه حاضر به از دست دادن عنوان کفش طلایی نیستند. امروز ابتدا مهرداد محمدی با دو گلی که وارد دروازه استقلال اهواز کرد از طارمی پیش افتاد اما گلزن پرسپولیسی ها هم که در تب باز کردن حامد لک می‌سوخت، در نهایت یک ضربه کاشته را با سر به دروازه صبا فرستاد تا قفل دروازه تیم علی دایی،مربی و کاشف خود را باز کند. همان کاری که قبلا با حمید استیلی نیز انجام داده بود؛ مربی ای که اولین حضورش در لیگ برتر را مدیون وی است.


محمدی و طارمی با سرعت عمل، توان شوت زنی و فرصت طلبی فعلا از سایر گلزنان لیگ فاصله گرفته‌اند اما اگر امید ابراهیمی هافبک استقلال را در بین مدعیان آقای گلی به حساب نیاوریم، سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید دو مهاجمی هستند که با اندکی فاصله این دو را تعقیب می کنند. البته غلامرضا رضایی، داریوش شجاعیان و آرش افشین نیز ۳ گله‌اند اما با توجه به سابقه آنها می شود مطمئن بود که فرد دیگری به جز این ۳ نفر مدعی آقای گلی لیگ برتر نخواهد بود.

 

۰۰

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس