تاریخ انتشار: ۲۱ خرد ۱۳۹۴

مهدی طارمی ستاره بوشهری پرسپولیس تنها چند ماه پس از شهرت و محبوبیت فزاینده در پرطرفدارترین باشگاه ایران به یک تیم خارجی منتقل می‌ شود. به گزارش گذار نیوز، مدیربرنامه های بازیکن جوان پرسپولیس در حال حاضر در کشور کویت به سر می‌ برد و با مدیران این تیم برای انتقال طارمی به نتیجه رسیده […]

مهدی طارمی ستاره بوشهری پرسپولیس تنها چند ماه پس از شهرت و محبوبیت فزاینده در پرطرفدارترین باشگاه ایران به یک تیم خارجی منتقل می‌ شود.

طارمی

به گزارش گذار نیوز، مدیربرنامه های بازیکن جوان پرسپولیس در حال حاضر در کشور کویت به سر می‌ برد و با مدیران این تیم برای انتقال طارمی به نتیجه رسیده است. این مهاجم بلندقامت که با پرسپولیس قرارداد دوساله امضا کرده است، شرایطی در قراردادش دارد که به واسطه آنها می‌ تواند در سال دوم با پرسپولیس قرارداد توافقی امضا کند و با توجه به این شرایط می‌ تواند امسال در جمع قرمزها نباشد.

طارمی از القادسیه پیشنهاد ۱٫۲ میلیون دلاری دارد که بیش از ۴٫۵ میلیارد تومان ارزش آن است. اگر او آنطور که وکیلش می‌ گوید تا روز شنبه با القادسیه قرارداد ببندد، پرسپولیس یکی از مهمترین چهره های خود را در فصل نقل و انتقالات از دست می‌ دهد و یقینا باید به دنبال بازیکن جدیدی به جای طارمی جوان و دونده باشد که رفتار و تعصبش او را تبدیل به بازیکن محبوب هواداران قرمزپوش کرده است.

نکته اینجاست که به جز او محمد نوری هم پیشنهادی بالاتر از یک میلیون دلار از یک تیم قطری دارد و در حال حاضر مشغول بررسی شرایط برای ماندن یا رفتن است. القادسیه قبلا حمید استیلی ستاره فوتبال ایران در دهه ۷۰ را به استخدام خود درآورده است. در سال های اخیر جواد نکونام و رضا قوچان‌نژاد در لیگ کویت به میدان رفته اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس