تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] طارمی گفت: در ابتدای فصل شرایط ما خوب نبود و بابت موقعیت‌هایی که از دست دادم از همه عذرخواهی می‌کنم. به گزارش ایلنا، مهدی طارمی پس از پیروزی تیم پرسپولیس برابر سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر که پیروز میدان شدیم. از همان نیمه اول خوب بازی کردیم و می‌خواستیم تیم حریف را در […]

[ad_1]

طارمی گفت: در ابتدای فصل شرایط ما خوب نبود و بابت موقعیت‌هایی که از دست دادم از همه عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی پس از پیروزی تیم پرسپولیس برابر سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر که پیروز میدان شدیم. از همان نیمه اول خوب بازی کردیم و می‌خواستیم تیم حریف را در زمین خودش پرس کنیم و نگذاریم بازی‌سازی کند. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم برنده این میدان شویم. 


وی درباره اینکه آیا قبول دارد در بازی‌های ابتدایی خوب بازی نمی‌کرده عنوان کرد: در ۳ بازی اول اصلاً بدنسازی انجام نداده بودم و به همین دلیل برانکو مرا کم بازی می‌داد. قبول دارم در ابتدای فصل شرایط ما خوب نبود و بابت موقعیت‌هایی که از دست دادم از همه عذرخواهی می‌کنم ولی امیدوارم در آینده بتوانم بهتر کار کنم.


مهاجم پرسپولیس درباره بازی گذشته مقابل استقلال گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و اصلاً نمی‌شود آن بازی را با دیدارهای دیگر مقایسه کرد. در آن بازی هم اگر از فرصت‌های خودمان استفاده می‌کردیم می‌توانستیم پیروز شویم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس