تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] استاندار گیلان بر ضرورت ایجاد سیستم گرمایشی مطلوب و جمع‌آوری بخاری‌های غیر استاندارد از همه مدارس تاکید کرد. به گزارش ایلنا از شفت،  محمدعلی نجفی در نشست شورای آموزش و پرورش که پس از افتتاح مدرسه شهید رجایی چوبر شفت در آن مکان برگزار شد بر ضرورت اهتمام مسئولین در کسب رتبه برتر در […]

[ad_1]

استاندار گیلان بر ضرورت ایجاد سیستم گرمایشی مطلوب و جمع‌آوری بخاری‌های غیر استاندارد از همه مدارس تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از شفت،  محمدعلی نجفی در نشست شورای آموزش و پرورش که پس از افتتاح مدرسه شهید رجایی چوبر شفت در آن مکان برگزار شد بر ضرورت اهتمام مسئولین در کسب رتبه برتر در بخش سواد آموزی تأکید کرد و افزود: گیلان با این فرهنگ غنی و نخبگی که برخی از شهرستان‌های آن با این آمار از بی‌سوادی مواجه باشند.


وی  به قدردانی وزیر آموزش و پرورش از استان اشاره کرد و افزود: امکانات ما اجازه آن را نمی‌دهد که بیشتر در خدمت جامعه فرهنگی باشیم.


استاندار گیلان تصریح کرد: چنانچه بتوانیم رضایت خداوند و مردم را داشته باشیم در آن صورت می‌توان گفت که به وظایف خود خوب عمل کرده و موفق شده‌ایم.


نجفی با قدردانی از زحمات اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس در ساخت و تجهیز مدارس استان اظهار داشت: باید سعی شود تا مدارس در مناطق محروم و صعب العبور ساخته شود.


نجفی بر ضرورت ایجاد سیستم گرمایشی مطلوب و جمع‌آوری بخاری‌های غیر استاندارد از همه مدارس  تأکید کرد.


استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن اظهار داشت: مدیران و روسای آموزش و پرورش زمینه استقبال هر چه بیشتر مردم در این ثبت نام اینترنتی فراهم کنند.


وی برگزاری مسابقه در بین دهستان‌ها جهت ثبت نام هر چه بیشتر آنان از طریق اینترنت و تشویق آنان در این بخش تأکید کرد و افزود: در بخش ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن باید جزو استان‌های برتر کشور باشیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس