تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نشست تخصصی مدیران فرهنگی کمیته امداد به منظور تبیین سیاست های فرهنگی کمیته امداد و تعمیق و ترویج فرهنگ اسلامی در بین خانواده های تحت پوشش با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد. به گزارش ایسنا، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در نشست تخصصی مدیران فرهنگی سراسر کشور بر ارائه خدمات فرهنگی […]

[ad_1]

نشست تخصصی مدیران فرهنگی کمیته امداد به منظور تبیین سیاست های فرهنگی کمیته امداد و تعمیق و ترویج فرهنگ اسلامی در بین خانواده های تحت پوشش با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در نشست تخصصی مدیران فرهنگی سراسر کشور بر ارائه خدمات فرهنگی به افراد و خانواده‌های نیازمند و ارتقای  باورهای دینی و سبک زندگی اسلامی آنان از طریق فعالیت‌های آموزشی، تربیتی با بهره‌گیری از ظرفیت حوزه‌های علمیه و دیگر مراکز فرهنگی، تاکید کرد.

وی با اشاره به تفاوت زوایای دید افراد در فقر فرهنگی گفت: همه ما باید نگاه دقیق و شفاف تری نسبت به مسائل فرهنگی داشته باشیم چرا که فلسفه کار فرهنگی، بصیرت است و در صورت اصلاح زاویه دیدمان نسبت به مسائل فرهنگی می توانیم انتظار موفقیت در همه ابعاد را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه ماموریت و رویکرد اصلی کمیته امداد فرهنگی است ، اظهار کرد: اجرای کار فرهنگی ریشه،  بنیان و اساس امداد محسوب می شود چراکه اگر امدادگران در حوزه فرهنگی توجه جدی به ماموریت کاری خود داشته باشند بازخورد این موفقیت در دیگر حوزه ها نیز قابل لمس خواهد بود.

رئیس کمیته امداد بر لزوم برگزاری برنامه و کلاسهای آموزشی فرهنگی برای امدادگران و مددجویان  تاکید کرد و افزود: اجرایی شدن این امر موجب تاثیر گذاری بیشتر در ادامه فعالیت ها و ارائه خدمات به جامعه هدف می شود. آموزش های کارمندی باید معطوف به ماموریت امداد باشد.

مهندس فتاح، ترویج  و تبیین فرهنگ دینی در بین خانواده های تحت حمایت را ضروری دانست و گفت: فرهنگ صبرو شکیبایی بر مشکلات و ناهمواریهای زندگی مددجویان باید نهادینه شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وی اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی را که موجب نشاط  اجتماعی مددجویان می شود مهم و ضروری عنوان کرد و افزود: اعزام خانواده‌های تحت حمایت به سفرهای زیارتی و معنوی مشهد مقدس و عتبات عالیات یکی از اولویتهای این نهاد است چراکه موجب تقویت روحیه  افراد می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس