تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در حالی که قرار بود براساس ضرب‌الاجل معاون رییس جمهور درامور زنان و خانواده لوایح مربوط به زنان تا پایان مرداد ماه نهایی شود،مولاوردی از احتمال تحقق این موضوع تا پایان مهرماه خبر می‌دهد. شهیندخت مولاوردی در گفت و گو با ایسنا افزود: تیم پژوهشی معاونت امور زنان با وسواس در حال بررسی […]

[ad_1]

در حالی که قرار بود براساس ضرب‌الاجل معاون رییس جمهور درامور زنان و خانواده لوایح مربوط به زنان تا پایان مرداد ماه نهایی شود،مولاوردی از احتمال تحقق این موضوع تا پایان مهرماه خبر می‌دهد.

شهیندخت مولاوردی در گفت و گو با ایسنا افزود: تیم پژوهشی معاونت امور زنان با وسواس در حال بررسی لوایح مربوط به زنان از جمله تامین امنیت زنان علیه خشونت  از ابعاد مختلف به‌ویژه بعد فقهی است. من هم به شدت پیگیر به سرانجام رسیدن این لوایح هستم.

به گزارش ایسنا مولاوردی پیش از این گفته بود که  پس از دریافت لایحه‌های مربوط به زنان از جمله تامین امنیت زنان در برابر خشونت از گروه‌های کارشناسی تلاش می‌کنیم آن‌ها را به صحن مجلس برسانیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره اقدامات انجام شده با همکاری سازمان تامین اجتماعی برای تعیین جایگزین برای مرخصی ۹ ماهه زنان گفت: قرار است جلساتی را برای بررسی این موضوع برگزار کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس