تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حاج‌صفی راهی سپاهان شد تا استقلال بماند و یک نقطه ضعف بزرگ. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در این چند بازی گذشته که از لیگ گذشته نقاط ضعف بسیار زیادی داشته که باعث شده این تیم از چهار بازی لیگ تنها ۲ امتیاز گرفته و همراه فولاد خوزستان در قعر جدول قرار بگیرد. […]

[ad_1]

حاج‌صفی راهی سپاهان شد تا استقلال بماند و یک نقطه ضعف بزرگ.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در این چند بازی گذشته که از لیگ گذشته نقاط ضعف بسیار زیادی داشته که باعث شده این تیم از چهار بازی لیگ تنها ۲ امتیاز گرفته و همراه فولاد خوزستان در قعر جدول قرار بگیرد. این نقاط ضعف از نوک خط حمله و گل‌‌نزدن بودن مهاجمان شروع شده و به رحمتی و درون دروازه ختم می‌شود. با این حال پاشنه آشیل استقلال را می‌توان در جناح چپ دانست. جایی که استقلال بیشترین تغییر را داشته و در هر بازی چندین بازیکن را عوض کرده است. مگویان، میثم مجیدی، یعقوب کریمی و نورافکن. پستی که بیشترین ضربه را از انتظار منصوریان و استقلال برای احسان حاج‌صفی می‌خورد.


منصوریان تا حدی از آمدن حاج‌صفی مطمئن بود که تا پایان فصل نقل و انتقالات هیچ دفاع چپی را به خدمت نگرفت و حتی یک جای خالی هم برای این بازیکن نگه داشت. در نهایت هم حاج‌صفی راهی سپاهان شد تا استقلال بماند و یک نقطه ضعف بزرگ. حالا در این تعطیلات، استقلال به واسطه خارج کردن نام کنعانی‌زادگان فقط یک بازیکن آزاد و یا خارجی می‌تواند به خدمت بگیرد اما به یک دفاع وسط و یک دفاع چپ نیاز دارد. اخباری که از باشگاه منتشر می‌شود نشان می‌دهد که منصوریان به دنبال جذب دفاع وسط است و می‌خواهد با بازیکنان فعلی‌اش جناح چپ را پر کند و این یعنی ضربه بزرگی که احسان حاج‌صفی به استقلال زده و تاوان آن تا پایان فصل گریبان آبی‌ها را خواهد گرفت. 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس