تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به منظور پایش وضعیت تغییر ضخامت منیفولدهای مراکز انتقال نفت و تاسیسات منطقه جنوب شرق که در اثر عوامل مختلفی مانند خوردگی داخلی و حرکت سریع مواد نفتی اتفاق می افتد، سالیانه منیفولدها در نقاط معرض کاهش ضخامت بررسی و ضخامت سنجی می شوند. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط […]

[ad_1]

به منظور پایش وضعیت تغییر ضخامت منیفولدهای مراکز انتقال نفت و تاسیسات منطقه جنوب شرق که در اثر عوامل مختلفی مانند خوردگی داخلی و حرکت سریع مواد نفتی اتفاق می افتد، سالیانه منیفولدها در نقاط معرض کاهش ضخامت بررسی و ضخامت سنجی می شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه جنوب شرق، رییس واحد بازرسی فنی در مورد این خبر گفت: منیفولد تاسیسات قدیم کرمان و تاسیسات سوخت رسانی به سیکل ترکیبی کرمان در نقاط دارای فرآورده ساکن و در معرض سایش در اثر حرکت مواد ضخامت سنجی شد.


مهندس مجید اسدنیا خاطر نشان کرد: نتایج این ضخامت سنجی ها در طول چند سال با هم مقایسه و نرخ کاهش ضخامت از آن استخراج می شود. بر اساس این نتایج، در صورت لزوم ترمیم یا تعویض نقاط پرخطر برنامه ریزی می شود که نتیجه آن افزایش ایمنی و پایداری انتقال مواد نفتی است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس