تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ‌وزیر آموزش و پرورش خواستار معرفی پروژه‌های دارای توجیه اقتصادی در استان شد تا صندوق ذخیره فرهنگیان در این زمینه سرمایه گذاری کند. به گزارش ایسنا، علی اصغر فانی در جلسه طرح‌های سرمایه گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: به رغم همه مشکلات اقتصادی و کاهش درآمدها، دولت یازدهم اقدامات خوبی در عرصه‌های مختلف […]

[ad_1]

‌وزیر آموزش و پرورش خواستار معرفی پروژه‌های دارای توجیه اقتصادی در استان شد تا صندوق ذخیره فرهنگیان در این زمینه سرمایه گذاری کند.

به گزارش ایسنا، علی اصغر فانی در جلسه طرح‌های سرمایه گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: به رغم همه مشکلات اقتصادی و کاهش درآمدها، دولت یازدهم اقدامات خوبی در عرصه‌های مختلف در سطح کشور انجام داده است.

وی به کاهش درآمدهای نفتی به یک چهارم اشاره کرد و افزود: با اقدامات انجام شده تورم ۴۰ درصدی در کشور به یک رقمی کاهش پیدا کرد و رشد منفی ۶ درصد به مثبت ۴ درصد رسید که بر اساس پیش بینی دولت تا پایان سال به ۵ درصد خواهد رسید.

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: در صورتی که کشور همچون گذشته درآمد داشت و مدیریت امروز را داشت، مشکلات اقتصادی کشور بسیار کمتر و به تبع آن مشکل بیکاری و اشتغال نیز رفع می‌شد.

وی با اشاره به اینکه مباحث اقتصادی و اشتغال مهمترین مسائل کنونی کشور هستند، تصریح کرد:  گرچه اقدامات زیادی برای رفع این مشکل‌ها صورت گرفته است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

فانی صندوق ذخیره فرهنگیان را صندوقی اقتصادی دانست و ذکر کرد:  در حال حاضر ۹۰۰ هزار فرهنگی عضو این صندوق هستند که سودآوری آن باید به نفع فرهنگیان باشد.

وی خواستار معرفی پروژه‌های دارای توجیه اقتصادی در استان شد تا صندوق ذخیره فرهنگیان در این زمینه سرمایه گذاری کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس