تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یکی از دو ملی پوش پرتاب دیسک ایران در گروه نخست مسابقات المپیک از رسیدن به مرحله بعد بازماند. به گزارش تابناک ورزشی،محمود صمیمی ملی پوش پرتاب دیسک کشورمان که برای نخستین بار سهمیه المپیک را کسب کرده بود تا در کنار حدادی شانس خود را برای کسب مدال از ریو آزمایش کند، در […]

[ad_1]

یکی از دو ملی پوش پرتاب دیسک ایران در گروه نخست مسابقات المپیک از رسیدن به مرحله بعد بازماند.

به گزارش تابناک ورزشی،محمود صمیمی ملی پوش پرتاب دیسک کشورمان که برای نخستین بار سهمیه المپیک را کسب کرده بود تا در کنار حدادی شانس خود را برای کسب مدال از ریو آزمایش کند، در دور مقدماتی و در گروه اول به مصاف ۱۶ پرتابگر دیگر رفت.

صمیمی در پرتاب اول خود ۵۶ متر و ۹۴ سانتی متر را ثبت کرد و پرتاب دوم او نیز ۵۵ متر و ۴۳ سانتی متر بود. این پرتابگر کشورمان در پرتاب سوم خود هم دیسک را ۵۶ متر و ۷ سانتی متر پرتاب کرد تا در نهایت از رسیدن به مرحله بعد بازبماند. بدین ترتیب تیم ملی دوومیدانی ایران یکی از شانس هایش برای کسب مدال را حتی در جمع ۱۲ نفر برتر نخواهد دید.

صمیمی در گروه خود و در بین ۱۷ ورزشکار در رده چهاردهم قرار گرفت. از گروه A «پیوتر مالاخوفسکی» از لهستان و «لوکاس ویسهایدینگر» از اتریش فینالیست شدند.

همچنین خانم لیلا رجبی پرتابگر زن کشورمان نیز در ماده پرتاب وزنه ، سه پرتاب انجام داد که به ترتیب ۱۶٫۱۸ سانتی متر، ۱۶٫۶۹ سانتیمتر و ۱۶٫۱۶ سانتیمتر پرتاب کرد.لیلا رجبی که با حواشی بسیار زیادی از سوی همسرش به ریو رفته بود، با سه پرتاب ۱۶/۱۸، ۱۶/۲۴ و ۱۶/۱۶ از صعود به فینال رقابت های پرتاب وزنه بازماند.

صمیمی و لیلارجبی حذف شدند، پرواز 60 متری دومین دیسک احسان

* احسان حدادی دیگر پرتابگر کشورمان از ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه کار خود را آغاز کرد و در پرتاب نخست که به نوعی آشنایی با شرایط و فضای مسابقه محسوب می شد، پرتابی حدود ۵۵ متر انجام داد که حداقل ۱۴ متر از رکورد این قهرمان آسیا کمتر است.

* حدادی دومین پرتاب خود را هم ساعت ۱۹ و ۵ دقیقه انجام داد که پرتاب او گرچه باز هم به نزدیکی های رکورد شخصی خود این ورزشکار نزدیک نشد اما از پرتاب اول بهتر بود و ۵۹٫۹۲ متر پرواز کرد.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس