تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یکی از دو ملی پوش پرتاب دیسک ایران در گروه نخست مسابقات المپیک از رسیدن به مرحله بعد بازماند. به گزارش تابناک ورزشی،محمود صمیمی ملی پوش پرتاب دیسک کشورمان که برای نخستین بار سهمیه المپیک را کسب کرده بود تا در کنار حدادی شانس خود را برای کسب مدال از ریو آزمایش کند، در […]

[ad_1]

یکی از دو ملی پوش پرتاب دیسک ایران در گروه نخست مسابقات المپیک از رسیدن به مرحله بعد بازماند.

به گزارش تابناک ورزشی،محمود صمیمی ملی پوش پرتاب دیسک کشورمان که برای نخستین بار سهمیه المپیک را کسب کرده بود تا در کنار حدادی شانس خود را برای کسب مدال از ریو آزمایش کند، در دور مقدماتی و در گروه اول به مصاف ۱۶ پرتابگر دیگر رفت.

صمیمی در پرتاب اول خود ۵۶ متر و ۹۴ سانتی متر را ثبت کرد و پرتاب دوم او نیز ۵۵ متر و ۴۳ سانتی متر بود. این پرتابگر کشورمان در پرتاب سوم خود هم دیسک را ۵۶ متر و ۷ سانتی متر پرتاب کرد تا در نهایت از رسیدن به مرحله بعد بازبماند. بدین ترتیب تیم ملی دوومیدانی ایران یکی از شانس هایش برای کسب مدال را حتی در جمع ۱۲ نفر برتر نخواهد دید.

صمیمی در گروه خود و در بین ۱۷ ورزشکار در رده چهاردهم قرار گرفت. از گروه A «پیوتر مالاخوفسکی» از لهستان و «لوکاس ویسهایدینگر» از اتریش فینالیست شدند.

همچنین خانم لیلا رجبی پرتابگر زن کشورمان نیز در ماده پرتاب وزنه ، سه پرتاب انجام داد که به ترتیب ۱۶٫۱۸ سانتی متر، ۱۶٫۶۹ سانتیمتر و ۱۶٫۱۶ سانتیمتر پرتاب کرد.

احسان حدادی دیگر پرتابگر کشورمان از ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه کار خود را آغاز کرد.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس