تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تیم زنان چین قدرتمندترین تیم والیبال جهان است و شکست دادن این تیم کار آسانی نبود. به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی فدراسیون والیبال، شکوفه صفری پس از پذیرش شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل تیم بایا ارمی چین، درباره این دیدار گفت: چین قهرمان مسابقات المپیک است […]

[ad_1]

IMG_1746-270x158.jpg

سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تیم زنان چین قدرتمندترین تیم والیبال جهان است و شکست دادن این تیم کار آسانی نبود.

به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی فدراسیون والیبال، شکوفه صفری پس از پذیرش شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل تیم بایا ارمی چین، درباره این دیدار گفت: چین قهرمان مسابقات المپیک است و بازی مقابل این تیم قطعا کار آسانی نبود. زیرا آن‌ها بهترین تیم حال حاضر والیبال بانوان هستند.

وی ادامه داد: با این حال ما تمام تلاش خود را کردیم تا بهترین بازی ممکن را مقابل این تیم قدرتمند انجام دهیم. شاید اگر کمی بیشتر دقت می‌کردیم و از توپ‌های برگشتی بهتر استفاده کرده بودیم می‌توانستیم از این تیم ست بگیریم.

صفری درباره بازی فردا تیم بانک سرمایه مقابل تیم چین تایپه گفت: تایپه یکی از تیم‌های خوب مسابقات است و در رده بالای آسیا قرار دارد. آن‌ها به دنبال کسب نتیجه خوب در مرحله دوم هستند تا در گروه سوم شوند.

مدافع ملی پوش تیم بانک سرمایه افزود: امیدوارم بازی خوبی مقابل تیم چین تایپه داشته باشیم. باید شکست مقابل چین را فراموش کنیم و بپذیریم که توانایی شکست دادن تیمی مانند چین را نداریم. با این حال به دنبال بهترین نمایش و بهترین نتیجه در دیدار با چین تایپه هستیم.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس