تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عراقی ها که با کسب دو تساوی از دو دیدار ابتدایی برابر برزیل و دانمارک، شرایط خوبی برای صعود داشتند، برابر آفریقای جنوبی به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و از دور رقابت ها کنار رفتند. تیم ملی برزیل با پیروزی ۴-۰ مقابل دانمارک، به دور بعد رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو صعود کرد […]

[ad_1]

عراقی ها که با کسب دو تساوی از دو دیدار ابتدایی برابر برزیل و دانمارک، شرایط خوبی برای صعود داشتند، برابر آفریقای جنوبی به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

تیم ملی برزیل با پیروزی ۴-۰ مقابل دانمارک، به دور بعد رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو صعود کرد اما ژاپن با علی رغم پیروزی ۱-۰ برابر سوئد، از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش “ورزش سه”، برزیلی ها که در دو دیدار ابتدایی شان برابر آفریقای جنوبی و عراق با تساوی بدون گل متوقف شده بودند، امروز توانستند با چهار گل دانمارک را از پیش رو بردارند و راهی مرحله بعد شوند.

 

 

گل های برزیل در این دیدار را گابریل باربوسا ( ۲۶ و ۸۰)، گابریل ژسوس ( ۴۰)و لوان( ۵۰) به ثمر رساندند. با این پیروزی برزیل ۵ امتیازی شد و به عنوان تیم اول گروه A به مرحله بعد صعود کرد. به عنوان صدرنشین گروه A صعود کرد. دانمارک هم علی رغم این شکست، به لطف تساوی عراق و آفریقای جنوبی، به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد.

 

عراقی ها که با کسب دو تساوی از دو دیدار ابتدایی برابر برزیل و دانمارک، شرایط خوبی برای صعود داشتند، برابر آفریقای جنوبی به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

 

 صعود مقتدرانه برزیل و حذف ژاپن

 

در گروه B نیز تلاش ژاپن برای صعود بی نتیجه بود و آنها علی رغم اینکه توانستند با تک گل شینیا یاجیما مقابل سوئد به پیروزی برسند اما با شکست تیم صعود کرده نتیجه مقابل کلمبیا، ژاپن هم از دور رقابت ها کنار رفت.

در مرحله یک چهارم نهایی، برزیل، میزبان رقابت ها باید با کلمبیا روبرو شود و آلمان و پرتغال به مصاف هم می روند. کره جنوبی، تنها نماینده باقی مانده آسیا، باید با هندوراس روبرو شود.

 

۱۳آگوست (۲۳ مرداد)

پرتغال – آلمان

نیجریه – دانمارک

۱۴ آگوست (۲۴ مرداد)

کره جنوبی – هندوراس

برزیل – کلمبیا

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس