تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم بانک سرمایه با پیروزی برابر شانگهای گلدن چین نخستین فینالیست رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا شد. به گزارش ایسکانیوز،تیم بانک سرمایه ایران عصر امروز در دیدار نیمه نهایی رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا به مصاف نماینده چین رفت. شاگردان مصطفی کارخانه با ترکیب مهدی مهدوی، سید محمدموسوی ، فرهاد قائمی ، […]

[ad_1]

VC_7683-270x158 (1).jpg

تیم بانک سرمایه با پیروزی برابر شانگهای گلدن چین نخستین فینالیست رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا شد.

به گزارش ایسکانیوز،تیم بانک سرمایه ایران عصر امروز در دیدار نیمه نهایی رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا به مصاف نماینده چین رفت. شاگردان مصطفی کارخانه با ترکیب مهدی مهدوی، سید محمدموسوی ، فرهاد قائمی ، میلاد عبادی پور ،فرهاد ظریف ، شهرام محمودی و عادل غلامی ست اول را آغاز کردند و با ارائه یک بازی کاملا منطقی ازهمان ست اول از حریف خود پیشی گرفتند اما در امتیاز ۲۰ رقابت دو تیم نزدیک و حساس شد که در نهایت با به زمین آمدن چاچیچ این سرمایه ای ها بودند که ۲۸ بر ۲۶ پیروز این ست شناخته شدند.

در ست دوم بانک سرمایه همانند ست اول از حریف خود پیش افتاد و این ست را ۲۵ بر ۱۶ سرمایه به نفع خودش تمام کرد.

در ست سوم نیز نماینده ایران مقتدرانه اختلاف خود را با نماینده چین حفظ کرد و حتی دو بازیکن خارجی نماینده چین هم نتوانستند گره گشا شوند تا ست سوم هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود سرمایه تمام شو.

بدین ترتیب بانک سرمایه ایران مقتدرانه نخستین فینالیست رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا شد و در فینال با برنده دیدار العربی قطر با تویودای ژاپن دیدار خواهد کرد.

۶۰۷

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس