تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تنسیور های برتر جهان با شکست حریفان خود به دور سوم تنیس اپن آمریکا کردند. به گزارش ایسکانیوز، دور دوم تنیس اپن آمریکا صبح امروز (جمعه) پایان یافت. در مهمترین بازی اندی ماری مرد شماره دو تنیس جهان سه بر صفر گرانویرس پوخول اسپانیایی را شکست داد. تنیسور انگلیسی در ست نخست و ست […]

[ad_1]

تنسیور های برتر جهان با شکست حریفان خود به دور سوم تنیس اپن آمریکا کردند.

به گزارش ایسکانیوز، دور دوم تنیس اپن آمریکا صبح امروز (جمعه) پایان یافت. در مهمترین بازی اندی ماری مرد شماره دو تنیس جهان سه بر صفر گرانویرس پوخول اسپانیایی را شکست داد. تنیسور انگلیسی در ست نخست و ست سوم شش بر چهار پیروز شد و ست دوم را با نتیجه قاطع شش بر یک پشت سر گذاشت.

کی نیشیکوری هم برابر واچانف روس سه بر یک پیروز شد. “تیم” اتریشی توانست سه بر صفر برانکیس لتونیایی را شکست دهد.

استن واورینکا مرد شماره سه جهان در سه ست پیاپی و با نتایج شش بر یک هفت بر شش و هفت بر پنج الساندرو جیانسی ایتالیایی را برد.

دل پوترو آرژانتینی سه بر صفر برابر جانسن آمریکایی پیروز شد. نایب قهرمان المپیک ریو هفت بر شش، شش بر سه و شش بر دو به ترتیب در ست های اول تا سوم پیروز شد.

سیمون به سختی توانست برابر لورنزی ایتالیایی به پیروزی دست یابد. این دیدار سه بر دو به نفع تنیسور فرانسوی به پایان رسید.

در بخش زنان، خواهران ویلیامز با شکست حریفانشان به دور بعد صعود کردند. سرنا ویلیامز آمریکایی کینگ هموطنش را از پیش رو داشت و در دو ست پیاپی با نتیجه مشابه شش بر سه پیروز شد.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس