تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] امام جمعه موقت تهران گفت: اگر به خدا اعتقاد داشته باشیم از هیچ قدرت و تحریمی هراس نخواهیم داشت. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی صبح روز پنجشنبه طی سخنانی در دوازدهمین کنگره سراسری جامعه اسلامی مهندسین در تالار آدینه تهران که هم‌اکنون نیز در حال برگزاری است، با گرامیداشت هفته دولت و […]

[ad_1]

امام جمعه موقت تهران گفت: اگر به خدا اعتقاد داشته باشیم از هیچ قدرت و تحریمی هراس نخواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی صبح روز پنجشنبه طی سخنانی در دوازدهمین کنگره سراسری جامعه اسلامی مهندسین در تالار آدینه تهران که هم‌اکنون نیز در حال برگزاری است، با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این دو شهید بزرگوار هرگز خدا را از یاد نبردند و دنیا را برای آخرت‌شان خواستند و ریاست برای‌شان یک وسیله بود تا آخرتش‌ان را آباد و به مردم خدمت کنند.

وی در ادامه با اشاره به یاد و خاطره شهید آیت‌الله بهشتی اظهار کرد: ایشان طراح و مهندس انقلاب بود و هندسه مدیریت را می‌دانست و بر تراز نظام اسلامی یک اسلام‌شناس و یک اسلام‌مدار بود که در عین مدیریتش، معنویت‌محور بود و خود، آبرویش و همه چیزش را خرج اسلام کرد.

وی با اشاره به این‌که «اگر به خدا اعتقاد داشته باشیم از هیچ قدرت و تحریمی باک نخواهیم داشت»، اظهار کرد: اگر در محضر خدا هستید خلاف نکنید، حرام نخورید و از قدرت سوءاستفاده نکنید؛ چراکه رئیس مجلس و رئیس‌جمهور بودن همیشگی نیست و همه سمت‌ها روزی از انسان گرفته می‌شود اما باید آن‌چه را که خدا به ما عنایت کرده است به درستی به خدمت بگیریم.

امام جمعه موقت شهر تهران با بیان این‌که «هیچ ملتی چنین رهبری که ما داریم، ندارد»، اظهار کرد: من گاهی بین خودم و خدا به محاسبه اعمالم می‌پردازم، می‌گریم و با خود فکرمی‌کنم که جوابی برای عمر خودم ندارم و آن را باخته‌ام.

وی در پایان با اشاره به ساختار جامعه اسلامی مهندسین و نقش‌آفرینی این تشکل در سال‌های اخیر اظهار کرد: جامعه اسلامی مهندسین در صنعت و طراحی نقش‌آفرین بوده است و در همه عرصه‌های گوناگون کشوری به عنوان یک تشکل زنده که از جمعی از مهندسین متدین تشکیل شده است تا به امروز در خط درستی حرکت کرده است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس