تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شهیدان رجایی و باهنر چهره پر جاذبه برای مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ارائه کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز ۵ شهریور ماه با اشاره به بزرگداشت هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی مناسب، جاوید […]

[ad_1]

شهیدان رجایی و باهنر چهره پر جاذبه برای مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ارائه کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز ۵ شهریور ماه با اشاره به بزرگداشت هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی مناسب، جاوید و ماندگار و همیشه زنده و قابل ارائه هستند که با خون خود حقانیتشان را امضا کردند و خداوند متعال این دو عزیز را به قربانی دین خود پذیرفت.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر چهره پرجاذبه برای مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی را ارائه کردند افزود: دولتمردان در هفته دولت باید به حساب خود برسند و به جای مانور تبلیغاتی و نشان دادن کم و زیاد کار خود به مردم، ببینند که سر سفره چه شهدایی نشسته‌اند و آیا تناسبی با آنها دارند یا خیر.

صدیقی با اشاره به ساده زیستی شهیدان باهنر و رجایی گفت: الان باید ببینیم که در دفترهای مسئولین چه خبر است اگر یک جنوب شهری به این دفترها نگاهی بیندازد برداشتش چگونه خواهد بود.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس